Britney Spears (38 l.) pokazała na Instagramie, jak walczy ze złą energią i wspomaga swój organizm codzienną dawką aktywności fizycznych. W tych ciężkich czasach artystka zaapelowała do swoich fanów. Co napisała? Zobaczcie sami.

Syn Britney Spears OBRAŻA jej ojca: Mama może NIGDY więcej nie zaśpiewać

Britney Spears zaleca jogę na koronawirusa

Spears nie rezygnuje z aktywności fizycznych na zewnątrz nawet podczas epidemii koronawirusa. Celebrytka na swoim Instagramie zdradziła, że codzienne aktywności na świeżym powietrzu dodają jej energii a joga wzmacnia jej organizm i jest dla Brit „formą modlitwy„.

Staram się pozostać zdrową i oddychać czystym powietrzem tak często, jak to możliwe a przy okazji nic się nie stanie, gdy dodatkowo opalę się na złoto. (…) Zobaczyłam budę ratownika i postanowiłam wpaść, nikogo nie było w środku, więc zrobiłam spin lub dwa (…) Poćwiczyłam też jogę na plaży. Joga jest formą modlitwy, czegoś, co wszyscy teraz potrzebujemy. Pozostań pozytywny i bądź miły – apelowała celebrytka

Piosenkarka, od dłuższego czasu nic nie nagrywa i nie wydaje nowych singli a karierę muzyczną zawiesiła, chociaż nie oficjalnie. Britney w sporcie i aktywności fizycznej znalazła wyjście. Dobrze, że nie wróciła do leków czy alkoholu, wybierając zdrową alternatywę pozbycia się zbędnych emocji i oczyszczenia umysłu.

Spears w show-biznesie jest od lat, co niezbyt dobrze odbiło się na jej psychice. Artystka przeżyła kilka załamań nerwowych i wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Teraz widać, że wraca do równowagi psychicznej i cieszą ją małe rzeczy. Celebrytka zaapelowała do fanów, by nie tracili pogody ducha i mieli pozytywne nastawienie, a wtedy wszystko będzie łatwiejsze.

View this post on Instagram

🌳🌳🌳

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Macie zamiar spróbować jej patentu na wzmocnienie organizmu?

Albo może już ćwiczycie jogę i możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Czekamy na Wasze wiadomości.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Britney Spears udostępniła DRASTYCZNE nagranie, na którym SŁYCHAĆ trzask łamanej nogi

Książę Monako zarażony KORONAWIRUSEM. Wydano specjalne oświadczenie

Dziennikarz, który rozmawiał z żoną Toma Hanksa ma KORONAWIRUSA

Britney Spears w białym bikini.

Britney Spears, Fot.Forum/Mega Agency

Britney Spears z Samem Asghari na jachcie.

Britney Spears z partnerem Samem Asghari na jachcie. Fot.Forum/Mega Agency