Wiele gwiazd zachowuje swój młody wygląd dzięki drogim zabiegom pielęgnacyjnym na skórze, a nawet operacjom chirurgicznym. Ale Jennifer Aniston (50 l.) i Reese Witherspoon (43 l.) zawdzięczają swoją witalność i młodość znacznie bardziej zdyscyplinowanemu podejściu do dbania o siebie. Kobiety mimo dojrzałego wieku wyglądają prawie tak, jak na początku kariery czyli ponad 20 lat temu. Gwiazdy Hollywood ujawniły swój sekret młodości.

TRZECI post na Instagramie Jennifer Aniston to uroczy powrót do PRZESZŁOŚCI

Wieczna młodość według Jennifer Aniston i Reese Witherspoon

Jennifer Aniston ostatnio rozbiła bank zakładając konto na Instagramie. Aktorka w dzień zgromadziła 8 milionów obserwujących . To dowodzi, że fani są ciekawi tego jak żyje gwiazda, co robi w wolnych chwilach, jak dba o siebie. Zarówno Aniston jak i Witherspoon słyną ze swoich idealnych cer. Gwiazdy nie są częstymi bywalczyniami salonów medycyny estetycznej. Obie wychodzą z założenia, że najlepsza jest naturalność. Aktorki utrzymują tak nienaganne figury za sprawą 16-godzinnych postów oczyszczających organizm. Dieta 16:8 zaleca post przez 16 godzin i swobodne jedzenie przez pozostałe osiem godzin, zwykle odbywa się to między 10 rano a 18 wieczorem.Oprócz utraty wagi uważa się, że taki post poprawia kontrolę odpowiednio poziomu cukru we krwi, poprawia funkcjonowanie mózgu i zwiększa długość życia.

Jennifer nie jada śniadań, a Reese z samego rana wypija na pusty żołądek zielony sok a później, standardowo małą kawę. Obie gwiazdy mają również ścisłe harmonogramy ćwiczeń. Trenują sześć dni w tygodniu bez wyjątków. Na szczęście raz w tygodniu pozwalają sobie na „dzień oszukiwania”. Tego dnia mogą jeść bez wyrzutów to, co lubią i kiedy im się podoba – co w przypadku Jennifer okazuje się sokiem z selera. Brzmi średnio smakowicie, ale codzienne picie selera ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Pomaga w odchudzaniu, zapobiega nowotworom skóry czy obniża poziomy hormonów stresu.

Zamierzacie wykorzystać któryś z trików Aniston i Witherspoon w walce ze starością? Koniecznie dajcie znać w komentarzach co  myślicie o tych zabiegach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Reese Witherspoon na spacerze z rodziną. 19-letnia córka aktorki, Ava wygląda jak siostra bliźniaczka swojej mamy

Jennifer Aniston ma ŚWIETNĄ figurę; po 50-tce wygląda lepiej niż kiedykolwiek (ZDJĘCIA)

Reese Witherspoon ma 3 nogi, a Oprah Winfrey 3 ręce na okładce Vanity Fair