Jennifer Aniston (50 l.) potrzebowała wiele czasu, by przekonać się do Instagrama. W końcu i ona ma swój profil na IG. Pierwszego dnia profil Jenn polubiło prawie 7 milionów osób. Pierwszy post na Instagramie Aniston zalajkowało grubo ponad 8 milionów internautów.

Jennifer Aniston – konto na Instagramie, profil pobił rekord

OMG! Zobaczcie, ile rzeczy robi Jennifer Aniston, żeby mieć ładną buzię

Aniston prowadzi konto pod nazwą jenniferaniston. Pierwsza fotka, jaką wrzuciła gwiazda, to jej zdjęcie z ekipą z Przyjaciół. Fotografia wzbudziła masę emocji nie tylko z powodu powrotu po latach ukochanego teamu z kultowego serialu. Internauci zauważyli na zdjęciu podejrzanie wyglądającą rzecz.

Biały proszek na Instagramie Jennifer Aniston?

Po prawej stronie zdjęcia na blacie leży niezbyt czarny przedmiot, na którym niektóry dostrzegli biały proszek. Czy ekipa Przyjaciół bawi się tak dobrze z jego powodu?

Wróćmy jednak do profilu Jenn – była żona Brada Pitta została wylewnie przywitana przez użytkowników. Ellen DeGeneres, Kate Hudson, a nawet Netflix gorąco witają gwiazdę. Jenn szybko się rozgościła w nowym środowisku. Na Story wrzuciła już mnóstwo fotek i odniesień do znajomych.

 

Jennifer Aniston, fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Jennifer Aniston, fot. FORUM/Backgrid