Jennifer Lawrence (31 l.) i jej mąż Cooke Maroney (36 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Przedstawiciel aktorki potwierdził tę informację dla „People” we wrześniu. Paparazzi sfotografowali gwiazdę na ulicach Nowego Jorku.

Jennifer Lawrence jest w CIĄŻY!

Jennifer Lawrence w ciąży

Jennifer Lawrence  w październiku 2019 roku wyszła za mąż za Cooke Maroneya, dyrektora nowojorskiej galerii sztuki. Ceremonia odbyła się w Zamku Belcourt, w mieście Newport na Rhode Island.

Gwiazda „Igrzysk Śmierci” została sfotografowana na ulicach Nowego Jorku. Miała na sobie krótki czarny top i legginsy. Jej brzuszek jest już spory, co oznacza, że już naprawdę niedługo zostanie mamą.

Pierwsze zdjęcia Jennifer Lawrence na własnym WESELU. Błyszczała z daleka

Informator  „People” ujawnił, że aktorka nie może się doczekać tej chwili. Ma też zamiar godzić życie rodzinne z pracą, bo wie, że „spełniona mama to szczęśliwa mama”.

Jen od dawna pragnęła rodziny i znalazła idealnego partnera, którego kocha, szanuje i lubi z nim przebywać. Kocha życie w małżeństwie i mają solidne podstawy dla dziecka. Jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać bycia mamą.

Jennifer Lawrence w ciąży fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lawrence w ciąży fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lawrence w ciąży fot. Backgrid USA / Forum