Jessica Simpson (40 l.) cały czas promuje swoją autobiografię. Książka „Open book” już niebawem trafi do sprzedaży, na półkach w księgarni będzie do dostania już w lutym. Z tego też powodu Simpson cały czas podsyca zainteresowanie swoim dziełem. Jessica obrała taktykę szokowania opinii publicznej swoją przeszłością.

Jessica Simpson tłumaczy się z udzielania wywiadu u Ellen PO PIJAKU „Nie mogę tego oglądać”

Jessica Simpson dostała infekcji po operacji plastycznej

Jessica Simpson jest matką trójki dzieci. Ostatnią ciążę aktorka zniosła bardzo źle. Celebrytka bardzo puchła, kiepsko się czuła i sporo przytyła – wówczas ważyła aż 108 kilogramów. Dzięki diecie i intensywnym treningom udało jej się zrzucić 45 kg, jednak nie do końca jest jasne, czy w powrocie do sylwetki Simpson nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, albo odsysania tłuszczu.

Aktorka wyjawiła, że po ciążach jej skóra nie wyglądała tak jak wcześniej. Straciła gęstość, pojawiły się rozstępy – co sprawiło, że Simpson nabawiła się sporych kompleksów. Jessica chciała temu zaradzić i zdecydowała się na operację brzucha. Coś poszło niezgodnie z planem, gdyż aktorka była hospitalizowana przez dziewięć dni, wszystko przez  nabawienie się infekcji po operacji.

Jessica poddała się częściowej korekcji brzucha – mimo, że jej lekarz odradzał celebrytce ten zabieg. Aktorka w autobiografii opisała straszne konsekwencje tej operacji. Podobno była tak niepewna w tamtym okresie, że ucierpiało jej życie seksualne!

Nowy, płaski brzuch miał być prezentem na 35 urodziny, które obchodziła w 2015 roku. Niestety, lecz operacja trwała o wiele dłużej niż planowano. Simpson nabawiła się infekcji, dokładniej zapalenia jelita grubego. Aktorka wymiotowała tak bardzo, że obawiała się zerwania szwów.

Teraz Jessica jest o wiele mądrzejsza i przekonuje, że tamten okres ma już za sobą.

Jessica Simpson promuje swoją autobiografię:

https://www.instagram.com/p/B8HdxPFHXM7/

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessica Simpson WAŻYŁA ponad 100 kg! Jak udało jej się SCHUDNĄĆ po ciąży? (DIETY GWIAZD)

WOW, ale TALIA! Pół roku po urodzeniu dziecka Jessica Simpson pokazuje, jak schudła

Ciężarna Jessica Simpson w BIKINI. Zażartowała na Instagramie, mimo że fatalnie znosi ciążę

Jessica Simpson

Fot.Forum/BACKGRID USA

Jessica Simpson

Fot.Forum/Mega Agency