Joanna i Maciej Dowborowie kojarzą się widzom z nienaganną prezencją i doskonałą sylwetką. Nie zawsze jednak tak było. Prezenter otwarcie mówił o swoich problemach z utrzymaniem właściwej wagi, o czym mówił otwarcie przy okazji programu „Supermodelka Plus Size” emitowanego na antenie Polsatu.

Maciej Dowbor stracił zęba. Koroniewska się tłumaczy

Joanna Koroniewska – waga

Maciej Dowbor wyznał niegdyś w rozmowie z Party.pl, że jako nastolatek sam był w romiarze „plus” i wie, ile jak trudne jest bycie postrzeganym wyłącznie przez pryzmat wagi. Prezenter zaczął pracować nad swoją sylwetką, czego efekty możemy podziwiać podczas jego występów w telewizji.

 

Na Instagramie Joanny Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie, którym para promuje swojego live’a. Tym razem omawiany będzie temat wagi, co żona Macieja zilustrowała zdjęciami z przeszłości.

WOW! Joanna Koroniewska pokazała się w krótkich włosach: Asia, czy to jesteś Ty?

Tego zdjęcia NIGDY nie miało tutaj być. Mojego zdjęcia. Mam sporo takich okrąglutkich ale nastąpił u mnie syndrom wyparcia, nie pamietam i nie zamierzam tego okresu pamiętać 😂😂😂 Kochani! Dziś o wadze i ważeniu będzie cała #domowkaudowborow !!! Temat ten jest zdecydowanie bliższy mojemu mężowi – napisała Joanna.

Okazuje się, że Maciej Dowbor założył się z Miśkiem Koterskim, który znacząco przytył do roli Gierka. Jeśli okaże się, że aktor nie zgubił nadprogramowych kilogramów, będzie musiał wpłacić pieniądze na cel charytatywny.

A po drugiej stronie On @koterski i Gierek w jednym, czy schudł i wygrał zakład z Maćkiem czy też nie i będzie musiał zapłacić kaskę na cele charytatywne – dodała.

Joanna Koroniewska dodała zdjęcie z czasów studiów. Jest na nim ze znaną aktorką

Pamiętacie Joannę w takim wydaniu?

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na ściance

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA

Joanna Koroniewska w koronkowej mini

Joanna Koroniewska w koronkowej mini fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Maciej Dowbor, fot. AKPA/AKPA