Joanna Krupa (40 l.) już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o planach związanych z macierzyństwem.

Joanna Krupa boi się naturalnego porodu – wyznała w Gali.

Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka – podkreśliła modelka.

Nie tylko Joanna Krupa! Oto inna, była amerykańska modelka o polskich korzeniach (ZDJĘCIA)

A co potem? Jak Joanna wyobraża sobie siebie w roli mamy? Gwiazda nie ukrywa, że nie będzie sama zajmować się maluszkiem – znalazła już świetną nianię, która pomoże jej w zajmowaniu się noworodkiem. Kobieta będzie mieszkała z Joanną i jej rodziną – również po to, by w nocy czuwać nad spokojnym snem dziecka.

Joanna Krupa nie będzie karmić piersią? Modelka ma mieszane uczucia

Joanna Krupa nie jest też przekonana do karmienia piersią. Jak sama mówi – chce spróbować, ale nie zakłada, że będzie karmiła naturalnie:

Wiem, że to podobno jest dobre dla dziecka. (…) Nie lubię, gdy ktoś dotyka moich piersi. Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła, powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję – powiedziała Krupa w wywiadzie dla Gali.

Tymczasem dziś w sieci pojawiły się plotki na temat imion, jakie Joanna i Douglas wybrali dla swoich dzieci:

Wiemy, jak Joanna Krupa i Douglas Nunes nazwą swoje dziecko. Ślicznie!

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA