Na początku listopada ubiegłego roku Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą, a jej córka urodziła się w klinice w Los Angeles. Modelka od samego początku relacjonuje w sieci swoje „nowe” życie z pociechą u boku. Z okazji pierwszych urodzin córki, Dżoana nieco o niej opowiedziała, a także wspomniała swój poród.

Joanna Krupa odmieniła POKOIK córki. „Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany”

Joanna Krupa wspomina poród

Krupa nigdy nie ukrywała, że pragnie mieć dziecko. Modelka nawet zamroziła jajeczka, gdyby z czasem okazało się, że nie może zajść w ciążę. Jak później przyznała, nie były one potrzebne, bo modelce udało się naturalnie zajść w ciążę. Dziś Joanna nie kryje, że córka jest jej oczkiem w głowie, a jej przyjście na świat sprawiło, że modelka błyskawicznie zapomniała o bólu, który towarzyszył jej podczas porodu.

Ostatnie chwile porodu były trudne, ale jak już zobaczyłam malutką, to nic nie było ważniejsze od tego, żeby ją przytulić. Szczerze mówiąc, szybko zapomniałam o wszystkich nieprzyjemnościach. Jednak to był największy ból, jaki kiedykolwiek w swoim życiu czułam – wyznała w rozmowie z „Party”.

Joanna Krupa świętuje ROCZEK córki. Fanka atakuje: „Jesteś kłamczucha i hipokrytka”

Jaka matka, taka córka

Dżoana w rozmowie zdradziła, że córka choć ma zaledwie rok, to już pokazuje swój charakterek i umie dać znać, kiedy coś jej się nie podoba.

Codziennie dziękuję Bogu, że mam córeczkę taką jak Asha, bo jest niesamowita, najdroższa słodzinka. Zdecydowanie pokazuje, czego chce, a czego sobie absolutnie nie życzy. Kocha oglądać bajeczki, ale potrafi pokazać, że któraś jej się nie podoba. Ma zaledwie roczek, a już wie, czego chce! Moja mama mówi, że ja też nigdy nie siedziałam cicho i że jesteśmy do siebie podobne, nawet wizualnie – zdradziła.

Mimo wszystko modelka nie może narzekać, bo jak dodała, choć nie ma porównania, to wydaje jej się, że jej córka jest bardzo grzecznym dzieckiem. Jednak nawet grzeczny maluch czasem daje w kość i modelka czuje się momentami nieco zmęczona, choć pomaga jej mąż, a czasem też niania.

Jak każda mama, której dziecko właśnie zaczęło chodzić (śmiech). Moja malutka zazwyczaj już ładnie śpi w nocy i nie marudzi, ale kiedy jednak się budzi, mąż zabiera ją do naszego łóżka. Choć Asha jest moją jedyną córką i nie mam porównania do innych dzieci, to wydaje mi się, że ona jest dobrym dzieckiem. Zawsze uśmiechnięta, wszystko ją interesuje, ale szybko się nudzi. Zupełnie jak jej mama! – dodała Dżoana.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Krupa świętuje z mężem drugą rocznicę ślubu – pokazała filmik z wesela

Dumna Joanna Krupa zdradziła, jakie było pierwsze słowo jej córki Ashy

Joanna Krupa wraca do "Top Model"

Joanna Krupa/fot. AKPA

Joanna Krupa na planie "Top Model".

Joanna Krupa/fot. AKPA.