Rok 2022 od samego początku nie był dla Joanny Opozdy łatwy – w styczniu aktorka przeżyła dramatyczne chwile, gdy wybuchła awantura z jej ojcem Dariuszem Opozdą i mężem Antkiem Królikowskim w rolach głównych. Jakiś czas później Joanna trafiła do szpitala z powodu ogromnego stresu, który dodatkowo negatywnie wpływał na i tak trudną dla niej ciążę.

Gdy w lutym 2022 na świat przyszedł jej synek Vincent, zamiast w spokoju cieszyć się macierzyństwem w gronie najbliższych i ukochanego męża, musiała zmierzyć się z kolejną falą nieszczęść – na jaw wyszły zdrady, których miał dopuścić się Królikowski za plecami żony, a media obiegły plotki o kryzysie w ich związku, które jakiś czas później się potwierdziły, a para się rozstała i obecnie obydwoje czekają na sprawę rozwodową.

Joanna Opozda szczerze o chorobie Vincenta, depresji i rozstaniu z Antkiem

Joanna Opozda udzieli długiego wywiadu o Antku Królikowskim?

Choć dotychczas Joanna Opozda niechętnie komentowała swoje rozstanie z Antkiem Królikowskim i ograniczała się jedynie do odbijania jego oskarżeń i zarzutów, zdaje się, że aktorka coraz poważniej myśli o wyznaniu całej prawdy o ich związku i rozstaniu. Kilka dni temu Joanna Opozda została wyróżniona nagrodą „Charyzmatyczna Aktorka i Głos Wolności Kobiet”. W rozmowie z Jastrząb Post, przyznała jednak, że sama nie czuje się wolna, a jej wyznanie o Antku Królikowskim zdjęłoby z jej barków duży ciężar. Jednocześnie podkreśliła, że byłby to materiał na bardzo długi wywiad:

Jak będę chciała kiedyś, to powiem, to się odezwę w tej sprawie. Ale jak już się odezwę, to to będzie długi, długi wywiad. To są poważne tematy. Myślę, że ścianka to nie jest miejsce, aby o tym dyskutować. Rozważam, aby się otworzyć, bo nawet myśląc o tej nagrodzie, o tej nominacji… ja nie czuję się wolna. Wciąż mam wrażenie, że wokół mnie są ludzie, którzy starają się zapędzić mnie w róg, wrzucić do jakiejś klatki i zabrać mi tę wolność na każdej płaszczyźnie. Ja to czuję i jestem trochę tym przytłoczona.

Jednocześnie przyznała, że w swojej decyzji kieruje się przede wszystkim dobrem Vincenta i to właśnie dla niego chciałaby sprostować niektóre kwestie:

Miewam takie momenty, kiedy myślę sobie, że może dobrze by było sprostować parę rzeczy i raz na zawsze wyjaśnić pewne sytuacje. Zadaję sobie pytanie, co powiedziałby o tym kiedyś mój syn. Myślę o nim, kieruje się jego dobrem. On jest dla mnie ogromną motywacją do tego, aby to życie było jednak lepsze, spokojniejsze i nie komentować tych burz, bo po co wkładać kij w mrowisko.

Antek Królikowski nie płaci alimentów na Vincenta! Do akcji wkroczyła PROKURATURA

pasekkozak

Joanna Opozda pokazała jak będzie wyglądać łazienka w jej nowym domu. Poprosiła fanów o pomoc

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA