Jesienią na antenie TVN zobaczymy kontynuację serialu „BrzydUla”, który powróci na antenę po bardzo długiej przerwie. W serialu nie zabraknie aktorów, którzy byli związani już wcześniej z produkcją – wszyscy wyrazili chęć wzięcia udziału w kontynuacji produkcji. Ale też nowych postaci.

Maja Hirsch w drodze na plan zdjęciowy – jak się zmieniła Paulina z BrzydUli? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Żak zagra w „BrzydUli”

Wiadomo już, że w „BrzydUli” pojawi się Karol Pocheć może być znany widzom serialu „Za marzenia”, „Korona Królów” czy „M jak miłość”. Wystąpi też Marcin Rogacewicz, którego możemy oglądać w najnowszych odcinkach „Na Wspólnej”, a wcześniej grał np. w „Przyjaciółkach”, „Szpilkach na Giewoncie” czy „Na noże”. „SuperExpress” podaje nazwisko kolejnej osoby, która dołączyła do obsady.

To Katarzyna Żak, która jest dobrze znana widzom „Rancza”, gdzie wciela się w Solejukową. W „BrzydUli” zagra sprzątaczkę Lucynę, która pracuje w firmie Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek).

Wcieli się w rolę sprzątaczki Lucyny, pracującej w firmie Marka (Filip Bobek). Będzie więc prostą, zaniedbaną kobietą bez wykształcenia, która sobie lubi podśpiewywać pod nosem. Okaże się, że jest zdolna. Marzy więc, by wystąpić w programie typu „Mam Talent!” – zdradza osoba z produkcji.

ZOBACZ TEŻ:

Aktorzy „BrzydUli” wrócili na plan. Są nowe zdjęcia zza kulis produkcji

Violetta Kubasińska przejdzie w „Brzyduli” sporą METAMORFOZĘ

Marcin Rogacewicz, przyszły amant w BrzydUli, bada się na obecność wirusa (ZDJĘCIA)