W tym roku celebrytki stanęły przed nie lada wyzwaniem – ze względu na pandemię wszystkie okołoświąteczne imprezy zostały dowołane. Jednak zaradne gwiazdy i gwiazdeczki z pietyzmem przystąpiły do ubierania choinek i relacjonowania tego procesu na Instagramie. Wśród tego grona nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa idzie do Dzień Dobry TVN. Jaka miniówka!

Choinka Julii Wieniawy

Julia Wieniawa szykuje się do pierwszych świąt, które spędzi z Nikodemem Rozbickim. Celebrytka na swoim stories pochwaliła się, że znalazła idealną choinkę. Pokazała również proces przyozdabiania drzewka.

Rano Julia zawitała do studia Dzień Dobry TVN, natomiast popołudnie poświęciła na przygotowywanie bożonarodzeniowych ozdób. Młoda celebrytka pojawiła się na mieście w kusej mini i neonowym golfie, a swoją stylizację uzupełniła torebką YSL za ok 6. tys. złotych.

Julia Wieniawa PIERWSZY RAZ o związku z Nikodemem Rozbickim: Postaram się pielęgnować i chronić…

Choć na początku para ukrywała swój związek, teraz często pojawiają się razem. Magazyn flesz donosi, że Nikodem miał nawet dostać od mamy Julii zaproszenie na świąteczny obiad.

Choć w studiu telewizyjnym Julia pozowała na tle wysokiego drzewka, to w domu zdecydowała się na niewielką, żywą choinkę, kupioną w doniczce. Bożonarodzeniową jodłę do domu dzielnie przytargał Nikodem. 

Julia Wieniawa znów odpowiada na krytykę marki Lemiss. Wystarczy założyć bieliznę bezszwową i po problemie

Podoba wam się choinka Julii i Nikodema?

Julia Wieniawa pokazała choinkę

Julia Wieniawa pokazała choinkę, fort. Instagram

Julia Wieniawa pokazała choinkę, fort. Instagram

Julia Wieniawa pokazała choinkę, fort. Instagram

Julia Wieniawa fot. AKPA

Julia Wieniawa, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA