Dzisiaj odbyła się wielka premiera filmu „Chłopi”, który trafi do kin już 13 października. W obsadzie pojawili się m.in. Ewa Kasprzyk,  Małgorzata Kożuchowska, Sonia Bohosiewicz, Maciej Musiał oraz Julia Wieniawa.

„Chłopi” w reżyserii DK i Hugh hmanów został wybrany przez komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii Filmowej w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny. Produkcja zachwyciła widzów i krytyków na festiwalach w Toronto i Gdyni. Pojawiła się również na listach najlepszych filmów z najważniejszych światowych festiwali filmowych.

Julia Wieniawa po festiwalu w Sopocie udała się do fryzjera. Co za cięcie!

Tak Julia Wieniawa ubrała się na premierę filmu!

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy, która była jedną z aktorek występujących w filmie. Młoda celebrytka znana jest z dobrego stylu i zachwycających kreacji. Nie zawiodła również teraz.

Julia Wieniawa pokazała mieszkanie po remoncie. Eksplozja kolorów i kształtów, ogromna garderoba! (ZDJĘCIA)

Podczas premiery wystąpiła w długiej, srebrnej sukience z rozcięciem na nodze. Stylizacja podkreśliła wąską talię Julii, a kolor dodał jej skórze blasku. We włosach umieściła piękne pióro, które nawiązywać miało do wydarzenia wieczoru. Całość dopełniona została fioletową, wykończoną brokatem kopertówką oraz szpilkami w tym samym kolorze.

Gwiazdy Dzień Dobry TVN. Wiecznie młoda Ewa Gawryluk, Julia Wieniawa zna się na modzie…

Julia Wieniawa na premierze "Chłopi"

fot.: AKPA

Julia Wieniawa na premierze "Chłopi"

fot.: AKPA

Julia Wieniawa na premierze "Chłopi"

fot.: AKPA

Julia Wieniawa na premierze "Chłopi"

fot. AKPA