Julia Wieniawa (20 l.) ciągle jest na fali popularności, młoda aktorka nie schodzi ze świecznika. Wszędzie, gdzie się pojawi robi wielki szum. Julia zdaje sobie sprawę z wpływu, jaki wywiera na rzesze fanów, dlatego postanowiła wykorzystać go w dobrym celu. Na swoim profilu na Instagramie młoda gwiazda opublikowała post, w którym zachęca obserwatorów do głosowania w wyborach parlamentarnych, które odbywają się w przyszłą niedzielę.

Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Polała się KREW

Julia Wieniawa namawia do głosowania w zbliżających się wyborach

Julia Wieniawa może pochwalić się ponad milionem obserwatorów na Instagramie. Ludzie są ciekawi życia młodej aktorki, która chętnie dzieli się swoimi przeżyciami za pomocą tego portalu. Gwiazda postanowiła przypomnieć, jak ważny jest udział w wyborach. Z tego powodu na wystosowała odpowiedni apel.

Teraz bez żartów. Czy zdajecie sobie sprawę jaką macie moc? Otóż za kilka dni będziecie mogli się o tym dobrze przekonać. 13.10 (niedziela) odbywają się wybory. Wasz głos będzie miał realny wpływ na rzeczywistość w jakiej żyjemy. Bardzo zachęcam Was, aby z tego głosu skorzystać, bo inaczej go stracicie – pisała Julia Wieniawa.

Aktorka podkreśliła, że nie wszyscy muszą się zgadzać w kwestii poglądów politycznych, ale bardzo ważne jest to, żebyśmy żyli w kraju, w którym nasze prawa nie są ograniczane.

Nie wiem jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni – że chcemy żyć w kraju, który daje nam wolność. Idźcie i zagłosujcie mądrze na ludzi, z którymi się utożsamiacie. Ja pójdę na wybory. A Wy?

Wybieracie się na wybory?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa ZASKOCZYŁA makijażem; bez stanika jak Jennifer Lopez (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa pokazała CÓRKĘ Weroniki Rosati. Jest podobna do taty

Julia Wieniawa wyszła z imprezy w objęciach z Maciejem Musiałowskim (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa

scena z: Weronika Rosati, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA