Julia Wieniawa odniosła już spory sukces w branży filmowej. Dostała rolę w filmie Patryka Vegi, a teraz gra jedną z głównych ról w serialu „Zawsze warto”.

Wypadek Julii Wieniawy

Weronika Rosati jest zafascynowana Julią Wieniawą

Kalendarz aktorki pęka w szwach. Dlatego, wszelkie niedyspozycje, przesunięcia czasowe są nie do zaakceptowania. Okazuje się, że Wieniawa miała wypadek podczas kręcenia jednej ze scen na planie serialu „Zawsze warto”.

Grała w tym czasie scenę z Mariuszem Bonaszewskim. Aktor w wywiadzie dla Polsat News zdradził, że niechcący zahaczył o kolczyk Julii i rozerwał jej całe ucho i polała się krew.

Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej, że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem – wspomina Bonaszewski trudny dzień na planie.

Julia Wieniawa pokazała CÓRKĘ Weroniki Rosati. Jest podobna do taty

Wieniawa podeszła do swojego zawodu bardzo profesjonalnie. Nie mogła sobie pozwolić na przerwanie planu, dlatego bez marudzenia kontynuowała kręcenie scen. Nie zrobiła też afery na Instagramie…

Julia Wieniawa wyszła z imprezy w objęciach z Maciejem Musiałowskim (ZDJĘCIA)