Małżeństwo Hailey Bieber (23 l.) i Justina Biebera (26 l.) wygląda na bardzo udane. Chodź niektórzy nie wierzyli, że są w stanie stworzyć wieloletni związek – Justin i Hailey udowodnili, że te osoby się mylą. Wokalista całkowicie stopił nasze serca, gdy zaśpiewał dla żony refren piosenki Whitney Houston. Czy można być aż tak zakochanym?

Justin Bieber i Hailey traktują kwarantannę w Kanadzie jak miesiąc miodowy – nagrali razem Tik Tok’a

Justin śpiewa dla Hailey hit Whitney Houston

Gdy jedne z małżeństw się kończą, z powodu domowej kwarantanny niektóre z par nie są w stanie ze sobą wytrzymać – inne, jak te – Justina i Hailey Bieber rosną w siłę. Para od kiedy wyjechała do Kanady wydaje się szczęśliwsza i bardziej zrelaksowana.

Sama Hailey przyznała, że od miesięcy nie była tak szczęśliwa. W końcu małżeństwo ma dla siebie tyle czasu, ile chce. Wcześniej nie było to możliwe, Hailey to wzięta supermodelka i podróżuje po całym świecie, a Justin planował ruszyć z trasą koncertową, co nie wypaliło przez światową pandemię.

Małżeństwo zostało poproszone o zaśpiewanie czegoś w duecie. Hailey wydawała się wahać i nie miała pomysłu na piosenkę – ale okazuje się, że jej mąż miał już coś na myśli.

Zawsze będę Cię kochać – zaczął Justin, śpiewając balladę Whitney Houston z lat 90. „I Will Always Love You”, co zresztą wyszło mu idealnie.

View this post on Instagram

Aww so cute

A post shared by beliebers (@justnvideosbieber) on

Oooh, nie umiem śpiewać – zabawnie powiedziała Hailey.

Para wyglądała na bardzo zakochaną, przez cały czas się przytulali. Gołym okiem widać, jak bardzo cieszą się swoim towarzystwem. Hailey uśmiechnęła się, gdy Justin skończył piosenkę, po czym pocałował żonę w policzek.

Lubicie ich razem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hailey Bieber o kwarantannie: Od miesięcy nie byłam tak szczęśliwa

OMG! Justin Bieber wrócił do swojego starego WIZERUNKU!

Jennifer Lopez z powodu pandemii koronawirusa nie może wziąć długo planowanego ślubu

Hailey Bieber wychodzi ze sklepu z ekskluzywną bielizną.

Hailey Bieber, fot.Forum/ X17

Szczęśliwe małżeństwo: Hailey Bieber, Justin Bieber

Hailey Bieber, Justin Bieber, fot.Forum/X17