Hailey Bieber (23 l.) spędza kwarantannę razem ze swoim mężem Justinem Bieberem (26 l.). Małżeństwo dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi chwilami. Modelka twierdzi, że jest bardzo szczęśliwa podczas izolacji.

Justin Bieber i Hailey traktują kwarantannę w Kanadzie jak miesiąc miodowy – nagrali razem Tik Tok’a

Hailey Bieber jest szczęśliwa podczas kwarantanny

Chociaż wiele osób czuje się samotnie podczas przymusowej kwarantanny, brakuje im spacerów i spotkań z bliskimi, to Hailey nie ma na co narzekać – ma przy sobie ukochanego i ogromną posiadłość, więc mogą spędzać czas na świeżym powietrzu.

Żona Justina Biebera powiedziała:

 Myślałam, że przez ten czas będę odczuwać niepokój i trochę tak jest, ale pokazało mi to również, że proste życie mnie uszczęśliwia. Nie czułam się tak szczęśliwa od miesięcy, jestem wyciszona, nie muszę trzymać się ścisłego harmonogramu. (…) Mamy dużo miejsca, żeby spacerować i się poruszać. Przysięgam, czuję się, jakbym wykonała o wiele więcej na tej kwarantannie niż w ciągu roku.

Hailey Bieber w domu na kwarantannie:

Hailey i Justin są z pewnością w lepszej sytuacji niż większość z nas – nie muszą martwić się o finanse, mają duży dom i możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Justin Bieber wyjawił, ile chce mieć dzieci z Hailey. Jego odpowiedź totalnie Cię zaskoczy

A może Wy też widzicie plusy kwarantanny?

Hailey Bieber i Justin Bieber podczas kwarantanny:

View this post on Instagram

grateful for some sunshine today 🌻

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

View this post on Instagram

Luvssss

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on