Hailey i Justin Bieber są już cztery lata po ślubie! Para, która potajemnie pobrała się we wrześniu 2018 roku, świętowała we wtorek czwartą rocznicę swojego małżeństwa.

Justin Bieber dochodzi do siebie na jachcie po sparaliżowaniu twarzy

Hailey i Justin Bieber świętują czwartą rocznicę

Aby zaznaczyć ten kamień milowy, Justin Bieber udostępnił czarno-białe selfie, na którym leżą obok siebie z żoną z uroczym szczeniakiem pomiędzy nimi.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla mojej najlepszej przyjaciółki i żony @haileybieber .. dzięki za uczynienie mnie lepszym pod każdym względem – napisał 28-letni Justin.

25-letnia Hailey udostępniła również swój post na Instagramie, dołączając do niego kilka wspólnych zdjęć.

4 lata po ślubie z tobą – napisała w podpisie. Najpiękniejszy człowiek, jakiego kiedykolwiek znałam… miłość mojego życia. Dzięki Bogu za ciebie. 🤍🥂.

Jedno ze zdjęć pokazuje, jak para całuje się podczas ceremonii ślubnej w Karolinie Południowej, która odbyła się prawie rok po tym, jak wzięli pierwszy ślub w sądzie w Nowym Jorku. Na welonie panny młodej widnieje napis „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”.

Hailey i Justin Bieber na wakacjach. Ależ oni się kochają!

Magazyn PEOPLE potwierdził we wrześniu 2018 roku, że Justin i Hailey pobrali się potajemnie zaledwie dwa miesiące po zaręczynach na Bahamach 7 lipca 2018 roku.

30 września 2019 roku para zorganizowała drugą, większą ceremonię, gdzie ponownie wzięli ślub w obecności rodziny i przyjaciół.

Cabo San Lucas, MEXICO Credit line: HEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Cabo San Lucas, MEXICO – BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Couer d’Alene, ID –  Backgrid USA / Forum