Ostatnio informowaliśmy, że Justyna Żyła (33 l.) najprawdopodobniej jest w nowym związku. Oznaczyła partnera na najnowszym selfie, a teraz w mediach pojawiły się doniesienia – że jej były mąż, Piotr Żyła również poukładał swoje życie uczuciowe. Mężczyzna związał się z o wiele młodszą aktorką, a Justyna postanowiła skomentować te rewelacje. Była żona skoczka nie przebierała w słowach i ponownie wbiła mu szpilkę. Czy ten dramat kiedyś się skończy?

Piotr Żyła ma nową partnerkę? To celebrytka

Justyna Żyła ostro komentuje nowy związek byłego męża

W mediach gruchnęła wiadomość, że Piotr Żyła związał się z 19-letnią aktorką Marceliną Ziętek, którą możemy zobaczyć w takich produkcji jak „Szkoła” i „ 19+”. Justyna, która od dłuższego czasu toczy z byłym mężem medialną batalię postanowiła skomentować te doniesienia.

Justyna Żyła oznacza NOWEGO partnera? Odpowiedział na pytanie o ich związek

Żyła w dalszym ciągu jest skonfliktowana ze skoczkiem. Wydawało się, że byli małżonkowie na jakiś czas, na dobra dzieci zdecydowali się zakopać topór wojenny. Wszystko zmieniła wiadomość Piotra do jego córki, w której obraził byłą żonę. I historia zatoczyła koło a ich konflikt ponownie trafił na pierwsze stron gazet.

Teraz Justyna opublikowała zdjęcie z córką i przy okazji skomentowała medialne doniesienia, które mówią o nowym związku skoczka. Na Instagramie była żona Piotra nie żałowała ostrych słów. Wytknęła mu zdradę, przez którą zakończył się ich związek i przyznała, że nie jest zaskoczona.

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę

Dziękuję za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na instagramie dotyczących mojego ex męża ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje wiec oświadczenia nie będzie. Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem – napisała wymownie Justyna.

Przeglądając komentarze wydaje się, że Internauci są podzieleni. Część z nich uważała, że Justyna powinna odciąć się od tej medialnej awantury i wykazać się większą klasą. Pozostali są zdania, że Żyła dobrze postępuje i musi o siebie walczyć.

Czas jest cierpliwy. Jeszcze znajdzie pani swoją miłość życia.

Mądre słowa i za to panią uwielbiam.

Kobieto przestań w końcu o tym pisać.

Więcej klasy Pani Justyno.

To jest straszne jak wylewacie brudy publicznie – czytamy podzielone opinie fanów.

A Wy, jak uważacie?

Ten konflikt powinien zakończyć się dawno temu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justyna Żyła w czerwonej MINI: Aż mnie ZATKAŁO

Justyna Żyła wydała OŚWIADCZENIE! „Dzieci miały tylko jedną prośbę…”

Justyna Żyła chciała zadbać o sylwetkę, a przez STRES kilogramy lecą w zastraszającym tempie

Justyna Żyła pozuje na ściance.

Justyna Żyła, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Justyna Żyła w czerwonej sukience na imprezie branżowej.

Justyna Żyła, fot. Baranowski/AKPA.

Justyna Żyła na planie "TzG".

Justyna Żyła, Tomasz Barański, fot. AKPA.