Kaia Geber (18 l.) kilka miesięcy temu została przyłapana na randce z Pete Davidsonem (26 l.), kontrowersyjnym komikiem, byłym chłopakiem Ariany Grande (26 l.). Fani byli zaniepokojeni tym związkiem – mężczyzna ma problem z używkami i znany jest z niewybrednych żartów. Uważali, że kompletnie nie pasuje on do młodziutkiej modelki. Ostatecznie rozstali się. Teraz Kaia na swoim Instagramie zasugerowała, że jest w ciąży?!

Kaia Gerber PRZYBITA po rozstaniu z chłopakiem na lotnisku z mamą (ZDJĘCIA)

Kaia Gerber w ciąży?

Kaia dodała na swoje Instastories zaskakujące zdjęcie. Ma na sobie krótki top i legginsy. Widać u niej zaokrąglony brzuszek. Żeby jeszcze było tego mało, w ręku trzyma książkę pod tytułem: Jednominutowa matka.

Przeczytaj to – napisała.

kaia gerber

Czy Kaia sugeruje, że jest w ciąży z Petem? Można by tak pomyśleć, ale z drugiej strony modelka trzyma w ręce kubełek lodów. Wygląda to raczej na tzw. „ciążę spożywczą”;). Poza tym, ciężko by nam uwierzyć, że zrezygnowałaby ze swojej kariery dla macierzyństwa w tak młodym wieku.

Kaia Gerber jest coraz chudsza. Zaraz zostanie z niej sama skóra i kości? (FOTO)

Mama Kai, supermodelka Cindy Crawford i jej mąż Rande Gerber nie byli zadowoleni ze związku ich córki z 26- letnią gwiazdą Saturday Night Live. Wierzyli, że to tylko chwilowa fascynacja po której każde z nich pójdzie we własną stronę – tak też się stało.

Myślę, że po prostu mają nadzieję, że to wszystko szybko się skończy. Kaia ciągle podróżuje i pracuje, zatem jak długo ten związek może przetrwać?  – powiedziało źródło z bliskiego otoczenia rodziny Kai.

To już oficjalne! Kaia Gerber i Pete Davidson potwierdzają związek płomiennym pocałunkiem (FOTO)

Kaia Gerber i Pete Davidson fot. Forum/Backgrid

Kaia Gerber

Kaia Gerber fot. Forum/BACKGRID