Kaia Gerber (18 l.) należy do grona rozchwytywanych modelek. Gerber nie może narzekać na brak ofert współpracy od reklamodawców. Wygląda na to, że została również zauważona przez naczelnego podrywacza w amerykańskim show-biznesie. Mowa oczywiście o Pecie Davidsonie (26 l.), który poderwał młodszą o 8 lat Gerber.

Kaia Gerber spotyka się z Petem Davidsonem? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki!

Kaia Gerber i Pete Davidson są oficjalnie parą

Wygląda na to, że Pete Davidson i Kaia Gerber oficjalnie się spotykająPo tym, jak fotoreporterzy zauważyli, że para ostatnio spędza razem dużo czasu, nie przestawano plotkować o ich płomiennym romansie. Tym razem oboje zostali przyłapani na namiętnych pocałunkach podczas wspólnych wakacji w Miami, w ten weekend.

18-letnia supermodelka miała na sobie mikroskopijnych rozmiarów bikini w wężowy wzór, które odkrywało więcej ciała niż zasłaniało. Modelka mogła pochwalić się szczupłą sylwetką i długimi nogami. Córka Cindy Crawford uśmiechała się szeroko, podczas zabawy na plaży z mocno wytatuowanym 26- letnim Davidsonem.

Podobno zakochani spotykali się po raz pierwszy w październiku, wkrótce po tym, jak Pete zerwał z aktorką Margaret Qualley. Mężczyzna znany jest ze swoich damskich podbojów i wygląda na to, że na jego listę trafiła młodziutka Kaia. 

Kaia Gerber i Pete Davidson w romantycznym uniesieniu:

Kaia Gerber Pete Davidson

Fot.FORUM/Mega Agency

Jak myślicie, stworzą długotrwały związek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

17-letnia Kaia Gerber wygląda na wychudzoną i zmęczoną (ZDJĘCIA)

KAIA GERBER MOCNO SKRÓCIŁA WŁOSY. W TEJ FRYZURZE WYGLĄDA NA WIELE STARSZĄ

Pete Davidson i 20 lat starsza Kate Beckinsale CAŁUJĄ się na trybunach