Kaia Gerber (21 l.) i Austin Butler (31 l.) zostali zauważeni, gdy spacerowali ramię w ramię, gdy zabierali jej ukochanego kundelka na weekendowy spacer w Los Feliz w ostatnią sobotę.

Córka supermodelki Cindy Crawford (56 l.) i biznesmena Rande’a Gerbera (60 l.) pokazała się w długich szortach i za dużym szarym T-shircie. Zaś jej ukochany Austin Butler miał na sobie dres i koszulkę. Oboje mieli na sobie czapki z daszkiem.

Szok! Austin Butler i Vanessa Hudgens rozstali się po 9 latach związku

Zakochana para została sfotografowana razem na krótko po tym jak były chłopak Vanessy Hudgens – Austin Butler zdobył nominację do Oscara dla najlepszego aktora za rolę w filmie „Elvis”.

Najpiękniejsza para Hollwyood?

Chociaż Austin Butler może zdobyć Oscara za rolę Króla Rock and Rolla, jest to wyczyn, którego nie można świętować z jedyną córką Elvisa, Lisą Marie Presley, która zmarła nagle w zeszłym miesiącu.

Austin Butler i Vanessa Hudgens – ostatnia doskonała para Hollywood

Austin i Kaia spotykają się od grudnia 2021 roku. Po raz pierwszy wywołali plotki o romansie po tym, jak zostali zauważeni razem na zajęciach jogi i zadebiutowali na czerwonym dywanie w maju zeszłego roku, chociaż w ostatnich miesiącach utrzymywali swój związek poza blaskiem fleszy.