Kaia Gerber (22 l.) i Austin Butler (32 l.) zostali znów sfotografowani z jej adoptowanym pieskiem Milo, podczas spaceru w Malibu. Para zjadła lunch w restauracji Café Habana należącej do jej ojca Rande’a Gerbera.

A to wpadka! Butler spotkał Hudgens na czerwonym dywanie

Nominowany do Oscara aktor i 10 lat młodsza modelka są ze sobą od 2021 roku. Wcześniej córka top modelki była w związkach z Petem Davidsonem i australijskim przystojniakiem Jacobem Elordim. Zaś Austin Butler był wcześniej przez 8 lat z Vanessą Hudgens (34 l.). Ta właśnie wyszła za mąż za baseballistę Cole’a Tuckera.

Kaia adoptowała swojego uroczego psa w pandemii COVID-19 w lipcu 2020 roku od Fundacji Labelle.

W sieci zauważono, że para, która jak zwykle jest niewymuszenie stylowa nosi ten sam model butów – Birkenstock – Boston.

Austin Butler i Kaia Gerber na spacerze z Milo

Po otrzymaniu Złotego Globu i nominacji do Oscara kariera Austina Butlera nie zwalnia tempa. Aktor aktualnie wciela  się w rolę majora 8. Sił Powietrznych Gale’a Clevena w miniserialu „Masters of the Air”. Ponadto gra w kontynuacji słynnej „Dune’y”.

Szok! Austin Butler i Vanessa Hudgens rozstali się

Ponadto Austin Butler podpisał kontrakt, aby wyprodukować i zagrać szefa rodziny mafijnej Danny’ego Ryana w kinowej adaptacji powieści Dona Winslowa „Miasto w ogniu”, która potencjalnie może przekształcić się w trylogię.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: