Kaia Gerber (21 l.) i jej domniemany narzeczony, nominowany do Oscara Austin Butler (31 l.) zostali sfotografowani podczas spaceru z psem w Los Angeles. Modelka i córka słynnej Cindy Crawford uroczo uwieszała się na szyi chłopaka, gdy ten prowadził jej ukochanego pieska na smyczy.

Jest głośno! Vanessa Hudgens i jej eks Austin Butler

Oboje wyglądali na bardzo wyluzowanych i szczęśliwych. Słynną i urokliwą parę można często spotkać w sąsiedztwie, gdyż niemal codziennie spacerują po okolicy z psiakiem. Para, o której niedawno mówiono, że się zaręczyła jest nierozłączna.

Zaledwie w zeszłym tygodniu Gerber i Butler zostali zauważeni podczas kolacji we włoskiej restauracji Roberta’s z jej słynnymi rodzicami, Cindy Crawford i Randem Gerberem.

Kaia Gerber i Austin Butler

Kaia Gerber spotyka się z Austinem Butlerem od 1,5 roku. Modelka związała się z aktorem chwilę po rozstaniu z innym aktorem Jacobem Elordim pod koniec 2021 roku. Wcześniej miała romans z Petem Davidsonem w 2019 roku.

Vanessa Hudgens i Austin Butler – doskonała para Hollywood?

Zaś jeśli chodzi o Austina Butlera, przez prawie 9 lat spotykał się z gwiazdą „High School Musical”, Vanessą Hudgens. Pierwsze informacje o romansie z Kaią Gerber pojawiły się w sieci w grudniu 2021 roku. Miesiąc później potwierdzono ich związek.

Austin Butler i Kaia Gerber Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum