Kanye West i jego „żona” Bianca Censori  spędzają właśnie wakacje we Włoszech. Para została przyłapana na gorącym pocałunku na ulicy, co udokumentowano w serii zdjęć opublikowanych w niedzielę na Instagramie.

Kanye West i Bianca Censori we Florencji

Censori wciąż pozostaje wierna swojemu odważnemu stylowi, pozując u boku swojego partnera w kompletnie przezroczystym kombinezonie i majtkach typu stringi i przewiązanymi rajstopami na głowie. Całość uzupełniały białe szpilki.

Żona Kanye Westa chodzi w rajstopach i na boso, „Co on z niej robi?!”

Tymczasem raper i projektant mody w jednym, 46-letni Kanye West, znowu chodził boso, prezentując się w czarnym marynarce bez koszuli pod spodem, w połączeniu z pasującymi spodniami i złotym łańcuchem na szyi.

Zdjęcia zostały opublikowane kilka dni po tym, jak para pierwszy raz zaprezentowała się bez butów podczas kolacji na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Censori również przyciągnęła uwagę swoją stylizacją, nosząc przezroczysty, beżowy biustonosz i spódnicę z niskim stanem sięgającą do ziemi – ukazując swoje sutki i pośladki. Para została również sfotografowana spacerując po ulicach Florencji boso wcześniej tego samego tygodnia.

Trendsetter i ikona mody – Kanye West lansuje nowy styl, „Nosisz legginsy swojej eks?”

Kanye West i Bianca Censori zawarli związek małżeński w ceremonii, która nie miała mocy prawnej, w styczniu. Nieoczekiwany „ślub” odbył się dwa miesiące po tym, jak muzyk rozwiedziony z Kim Kardashian po siedmiu latach małżeństwa. Byli małżonkowie mają czwórkę dzieci: North (10 lat), Sainta (7 lat), Chicago (5 lat) i Psalma (4 lata).