Kanye West właśnie otrzymał pozew sądowy, który wzywa go do opłacenia rachunków za 441.000 dolarów. Kanye wypożyczył ubrania, które niestety „zapomniał” zwrócić.

Kanye West pozwany przez wypożyczalnie ubrań

To że celebrytki na całym świecie wypożyczają ubrania w których pojawiają się potem na przeróżnych galach nie jest żadną tajemnicą. Okazuje się, że Kanye West także korzysta z takiej wypożyczalni. Według TMZ raper od 2014 roku współpracuje z firmą David Casavant Archive. Kanye zawsze płacił i zwracał ubrania. Ostatni raz wypożyczył 49 sztuk w lutym / marcu 2020 roku i zwrócił 36 bez żadnych problemów. Według właściciela, pod koniec października 2020 roku, Ye przestał płacić tygodniowe opłaty za pozostałe 13 sztuk ubrań.

Szok! Kanye West chciał rzucić karierę muzyczną, by zostać stylistą Kim Kardashian

Kanye rzekomo przytrzymuje unikalne ubrania warte nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów.  Firma za ich ponad dwuletnie przetrzymanie naliczyła rachunek na ponad 411.000 tysięcy dolarów. 

Kim Kardashian zamyka jedną ze swoich firm i to przez Kanye Westa

Wśród ubrań znajdują się ubrania z kolekcji Helmuta Langa, Raf Simonsa i Ann Demeulemeester . Chodzi m.in. o bluzy z kapturem, peleryny, spodnie typu cargo i parka.

 

Malibu, CA , Credit line: ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

West Hollywood, CA -Credit line: GIO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – Credit line: KWJF / BACKGRID / Backgrid USA / Forum