Karolina Gilon jakiś czas temu obwieściła światu, że znów jest zakochana. Choć początkowo nie chciała zdradzić, kim jest jej nowy wybranek, ostatecznie potwierdziła doniesienia, że jej nowym partnerem jest Mateusz Świerczyński z „Love Island”. Od momentu ogłoszenia swojego związku Karolina chętnie pokazuje ukochanego w mediach społecznościowych i wypowiada się na temat nowej relacji.

Karolina Gilon o początkach związku z Mateuszem! Zdradza, kiedy na niego zwróciła uwagę

Karolina Gilon o kulisach związku z Mateuszem Świerczyńskim i planach na przyszłość

Teraz w rozmowie z „Vivą” zdradziła kulisy swojego związku oraz plany na przyszłość. Okazuje się, że para niemal natychmiast zamieszkała ze sobą:

Związaliśmy się przez poprzednią, ósmą edycją Love Island. Jak tylko wróciłam z nagrań, to szybko podjęliśmy decyzję, żeby zamieszkać razem. Zostaliśmy w moim mieszkaniu. Z resztą wcześniej – gdy ja pracowałam – Mateusz opiekował się u mnie kotami, u mnie też spędzaliśmy większość czasu, więc tylko trzeba było dowieźć trochę Mateusza rzeczy.

To jednak nie koniec gwałtownych zmian w życiu obojga, ponieważ jak zdradziła Karolina już pod koniec roku ona i Mateusz przeprowadzą się do nowego, wspólnego mieszkania. Nowe gniazdko zakochanych będzie znajdować się w okolicach lasu, a Karolina zaplanowała już dokładnie jak będą wyglądać wnętrza:

Kochamy nasze mieszkanie, ale pod koniec roku odbieramy klucze do nowego. Tam będziemy cieszyć się bliskością lasu. Tym, że będziemy mieli gdzie spacerować i uprawiać sport. To będzie już takie nasze miejsce właściwe. Remontem będzie opiekowała się moja przyjaciółka. Ja sobie wymyśliłam, jakie chce mieć wnętrze, Mateusz to widział i zaakceptował. Ja postawiłam na surowe wnętrze, wierzę, że Mati się w nim odnajdzie. Dom tak naprawdę tworzą ludzie, więc to jest najważniejsze. Rozmawialiśmy niedawno o tym, żeby kiedyś razem wybudować dom z ogrodem i wziąć ze schroniska pieska – przyznała.

Karolina Gilon potwierdza związek z Mateuszem: „Trafiłam na dojrzałego faceta, który daje mi »święty spokój«”

pasekkozak

scena z: Karolina Gilon, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. AKPA

Na zdj.: Karolina Gilon, Mateusz Świerczyński, Fot. Baranowski/AKPA