Karolina Korwin-Piotrowska (49 l.) postanowiła skomentować CUC Challenge, który pojawił się w wersji polskiej i miała to być kampania nagłaśniająca przemoc domową. Wyszło bardziej jak świetna zabawa bez konkretnej konkluzji. Dziennikarka, która w przeszłości niestety ale zetknęła się z przemocą, zaapelowała do samego premiera Morawieckiego.

Karolina Korwin Piotrowska w ostrych słowach o Polskim Episkopacie „Cholerna, bezmyślna sekta”

Karolina Korwin-Piotrowska w gorzkich słowach o CUC Challenge

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim Instagramie odniosła się do popularnego CUC Challenge. Nagranie miało zwrócić uwagę na problem przemocy domowej, o której też często mówi się w czasie kwarantanny, kiedy ofiary są zamknięte w domach ze swoimi oprawcami. Oglądając wideo można odnieść wrażenie, że celebryci świetnie się bawią.

Całą sprawę postanowiła skomentować dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska i jak zwykle nie przebierała w słowach. Zaapelowała do premiera Morawieckiego, by przywrócić celebrytom ścianki i eventy – bo Ci znudzeni w domach w szkodliwy sposób przedstawiają problemy, które nic ze śmiechem i zabawą nie mają wspólnego.

Bardzo proszę Pana Morawieckiego, każdego, kto tam jest u władzy, by jak najszybciej odmroził ścianki i bankiety, bo trudno będzie znieść kolejny idiotyczny celebrycki „challenge”, ci ludzie nudzą się w szkodliwy dla innych sposób, bezmyślny i żenujący, niestety nudzą się ostentacyjnie, publicznie, a potem rżną głupa, że to śmieszne jest i z Ameryki – zaczęła Karolina.

View this post on Instagram

Bardzo proszę Pana Morawieckiego, każdego, kto tam jest u władzy, by jak najszybciej odmroził ścianki i bankiety, bo trudno będzie znieść kolejny idiotyczny celebrycki „challenge”, ci ludzie nudzą się w szkodliwy dla innych sposób, bezmyślny i żenujący, niestety nudzą się ostentacyjnie, publicznie, a potem rżną głupa, że to śmieszne jest i z Ameryki. Jako osoba, która doświadczyła przemocy, bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby: dajcie im do jasnej cholery te ścianki, koreczki, bankiety i ustawki, w przeciwnym razie ludzkość tego wypływu kreatywności dłużej nie wytrzyma. Już nie ma dna, od spodu którego można pukać. To jest jądro obciachu. Dziękuje💪

A post shared by karolina korwin piotrowska (@karolinakp) on

Dziennikarka wróciła pamięcią do trudnych czasów, gdy miała bezpośredni kontakt z przemocą domową. Jako ofiara apelowała, by nie powielać takich schematów, które są odrealnione i nijak nie mają się do sprawy przemocy.

Jako osoba, która doświadczyła przemocy, bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby: dajcie im do jasnej cholery te ścianki, koreczki, bankiety i ustawki, w przeciwnym razie ludzkość tego wypływu kreatywności dłużej nie wytrzyma. Już nie ma dna, od spodu którego można pukać. To jest jądro obciachu. Dziękuje – zakończyła swoją wypowiedź dziennikarka.

CUC Challenge w wykonaniu polskich gwiazd:

View this post on Instagram

Dzięki ekipo za wspólną domową zabawę montażem i efektami ! 💪👏💪👏 Udział wzięli : @rafalmaslak @annamarkowska_official @asiaopozda @danny.ferreri @maciej_dowbor @klaudiahalejcio @juliawieniawa @kazadi_official @sebastianchlodnicki @gruszka3 @jurasmma @marcelina_zawadzka @olakot_ @victorborsuk @wierzbicki_andrzej_ @emilian_gankowski @kvcperkrol @adam_zdrojkowski Nasz film to tylko zabawa. Jednak codziennie ktoś staje się ofiarą przemocy. Jeżeli jesteś jej świadkiem – nie bądź obojętny, REAGUJ! Poniżej lista instytucji, które pomagają walczyć z różnego rodzaju przemocą: – Policja tel. 112 – Policyjny Telefon Zaufania tel. 800 120 226 – Komitet Ochrony Praw Dziecka www.kopd.pl tel.22 626 94 19 – Telefon Zaufania „Zatrzymaj Przemoc” tel. 800 120 148 – Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” www.niebieskalinia.pl tel. 800 120 002 – Rzecznik Praw Dziecka www.brpd.gov.pl – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka tel. 800 121 212 – Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów 800 080 222 W każdym powiecie funkcjonują Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie oraz Ośrodki Pomocy Społecznej. #reagujnaprzemoc #stopprzemocychallenge

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Karolina Korwin Piotrowska została OPLUTA, kiedy robiła zakupy

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Sochę za butelkę

Edyta Górniak do Karoliny Korwin-Piotrowskiej: „Odstawiamy alkohol my Dear”

Karolina Korwin-Piotrowska zaapelowała do premiera.

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Karolina Korwin-Piotrowska na imprezie branżowej.

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.