Karolina Korwin-Piotrowska (49 l.) należy do osób, które słyną z niewybrednych komentarzy. Polska dziennikarka postanowiła zabrać głos w sprawie apelu Arcybiskupa Gądeckiego, który prosił o zwiększenie liczby mszy niedzielnych z powodu epidemii koronawirusa.

Karolina Korwin Piotrowska została OPLUTA, kiedy robiła zakupy

Karolina Korwin Piotrowska obraża Episkopat Polski

Dziennikarkę na Instagramie podgląda 133 tys. Obserwatorów, jednak Karolina wyłączyła możliwość komentowania postów.

Korwin-Piotrowska nie raz nagłaśniała, że bezpośrednio spotykała się z hejtem, ale sama od niego nie stroni. Karolina w swoim poście postanowiła odnieść się do apelu, który wystosował arcybiskup Stanisław Gądecki o zwiększenie liczby mszy niedzielnych.

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, żeby nie było dużych zgromadzeń osób, proszę o zwiększenie – w miarę możliwości – liczby niedzielnych mszy świętych w kościołach, aby jednorazowo w liturgiach mogła uczestniczyć liczba wiernych odpowiednia do wytycznych służb sanitarnych – napisał arcybiskup

Pomysł zwiększenia liczby mszy niedzielnych jest podyktowany troską o wiernych.

Dziennikarka w swoim wpisie jasno dała do zrozumienia, co myśli o pomyśle Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.

Walka z koronawirusem alla polacca, idźcie się modlić – podpisała zdjęcie dziennikarka

Karolina Korwin Piotrowska mówi o Episkopacie Polski „cholerna sekta”

Dziennikarka w pstrych słowach wypowiedziała się o propozycji arcybiskupa. Karolina wówczas nie miała zablokowanej możliwości komentowania pod postami.

Odwołują koncerty, mecze, zamykają szkoły, odwołują wystawy, premiery, ludzie pracują z domu, a ta cholerna, bezmyślna sekta swoje. To jest żenująca ignorancja level 5.0 We Włoszech nie ma mszy ani pogrzebów. Można? Można! – napisała

Jej słowa spotkały się z mieszanym odbiorem, wśród obserwatorów byli tacy, którzy podzielali jej zdanie – jednak pojawiły się również głosy sprzeciwu. Część z komentujących uznała, że określenie „cholerna,bezmyślna seksta” jest obraźliwe.

Zwiększa ilość mszy, żeby ludzie nie stali w skupiskach. Więcej mszy, mniej ludzi na konkretna godzinę. Pomyśl, zanim coś napiszesz – skomentował jeden z obserwatorów.

To jest nieodpowiedzialność, ludzie w zamkniętym pomieszczeniu… no chyba, ze chcą tych wiernych wykończyć – odpowiedziała Karolina Korwin Piotrowska

Podzielacie zdanie dziennikarki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Sochę za butelkę

Barbara Kurdej-Szatan boi się o swoją przyszłość przez koronawirusa, „Mam nadzieję, że szybko skończy się ten koszmar”

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!