Widzieliście już nową komedię „Jak poślubić milionera”? W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera tej produkcji, ludzie ruszyli do kin. Okazuje się, że nie wszyscy wyszli zadowoleni.

Karolina Korwin Piotrowska została OPLUTA, kiedy robiła zakupy

Karolina Korwin-Piotrowska nie zostawiła na produkcji suchej nitki. Dziennikarka i krytyk filmowy skrytykowała pomysł i realizację, scenariusz i grę aktorską. Dostało się nawet aktorom uznawanych na świetnych:

Czekam kiedy jacyś sprytni filmowcy zrobią komedię, nawet romantyczna, o tym, jak powstaje Polska komedia romantyczna. Bo ja już wiem. Przychodzi firma od pierścionków zaręczynowych i mówi: gra u nas w reklamach taka jedna pani, wygledna, blondynka, trzeba jej szybko załatwić tak, żeby zagrała w fabule. Dorzucamy w pakiecie samochód, który jest brzydki jak noc i parę nazwisk aktorskich, jakiś celebrytów z kronik towarzyskich, no bo żyć trzeba i jedziemy z koksem. Będzie zabawa. Nie ma zabawy – pisze wyraźnie rozczarowana Korwin-Piotrowska uderzając przy okazji w ostentacyjne lokowanie produktów w filmie.

Ten film nie jest zabawny. Jest zwyczajnie durny. Ze scenariuszem, który chyba zginął, jeśli w ogóle był i odtwarzany był w trakcie zdjęć z pamięci – pisze dalej dziennikarka.

Dostało się Edycie Olszówce i Wojciechowi Mecwaldowskiemu, których znamy ze śwetnych kreacji:

To jest złe, głupie, nieśmieszne, fatalnie grane przez wszystkich ( nawet Olszówka i Mecwaldowski równają do poziomu gleby), a do tego jest na poważnie, z wdziękiem sióstr godlewskich usiłujących śpiewać dajmy na to kołysanki. Bo gdyby to było ironicznie robione, to jeszcze dałoby się obejrzeć.

Szczuplutka Socha, opalona Wieniawa, seksowna Janoszek i TŁUM gwiazd na premierze filmu Jak poślubić milionera (ZDJĘCIA)

Korwin-Piotrowska kończy swoją instagramową recenzję nawiązaniem do produkcji sprzed lat o takim samy tytule. Wspomina film z Marilyn Monroe:

Mamy 2019. Świat się zmienia a MM, która grała w filmie pod takim samym tytułem, kilkadziesiąt lat wcześniej, z nieopanowanym wdziekiem i talentem, przewraca się w grobie.
A tak paw. A tak wstyd. I ból zębów. Bo mufinki czasem szkodzą – to jest spoiler. O muffinach – kończy dziennikarka.

Korwin Piotrowska o gwiazdach, które pozowały wczoraj na ściance: barany

Widzieliście już film? A może dopiero wybieracie się do kina?

 

Zwiastun komedii „Jak poślubić milionera”

scena z: Karolina Korwin-Piotrowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Wojciech Mecwaldowski, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha, Justyna Steczkowska, Ewa Wachowicz, Julia Wieniawa, Anita Sokołowska, Michał Malinowski, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA