Blanka Lipińska napisała trylogię „365 dni”, która stała się bestsellerem. Na podstawie pierwszej części książki powstał film, który szybko stał się hitem na Netflixie, mimo wielu negatywnych opinii. Teraz swoją premierę miała druga część filmu – „365 dni: Ten dzień”, w którym możemy śledzić dalsze losy Laury i przystojnego Massimo. Oczywiście tak jak to było w przypadku pierwszej części, również kontynuacja zdążyła już zebrać wokół siebie duże grono przeciwników oraz wyśmiewających trylogię internautów.

Karolina Korwin-Piotrowska KOMENTUJE aferę z Królikowskim: „Kto go teraz medialnie przytuli? Pogłaszcze?”

Karolina Korwin Piotrowska recenzuje „365 dni: Ten dzień”, fani umierają ze śmiechu

Do zacnego grona przeciwników filmu dołączyła Karolina Korwin Piotrowska, która na swoim Instagramie w ramach dziennikarskiej pracy napisała recenzję obejrzanego „dzieła”. Uwaga, może zawierać spoilery!

Przez pierwsze 40 minut z hakiem jest kopulodrom Laury i Massimo, w różnych pozycjach, miejscach, z różnymi piosenkami w tle. Pojawia się tez ogrodnik. Z Hiszpanii. Laura na niego łypie, bowiem po ślubie czuje się znudzona i opuszczona i nawet prezent w postaci firmy odzieżowej, w której rządzi Natalia Siwiec jej nie zaspokaja. Dosłownie. Typowa bogata Polka. Nie zadowolisz. Jednak na imprezie pomiędzy jednym walcem a drugim dostrzega Massimo, w towarzystwie Nataszy Urbanskiej i raczej nie rozmawiają oni o dostawach gazu do PL. Laura wsiada więc pod warszawskim pałacykiem na ulicy Foksal, do samochodu z ogrodnikiem i ucieka. Musi przemyśleć. Wiadomo. Okazuje się też, że Massimo ma sfrustrowanego brata bliźniaka, o czym zapomniał powiedzieć żonie. No cóż, w gorączce przedślubnej zapomniał. Do tego Urbanska spiskuje, rzęsy nie chcą odpaść Lamparskiej, a ogrodnik kusi. Corvettą z 1992 roku oraz tatuażami. Massimo jest mściwy, Sycylia ładna, paella pyszna, a Laura jest nadal idiotką, która wygłasza kocopaly i nie nosi majtek, no i nie myśli. W sumie nie musi. Do tego mamy dialogi na poziomie czytanki z 5 klasy upstrzone soczystą „kurwą”, mówią też po „angielsku” i „włosku”. Zjednoczona Europa w pełnej krasie. Obrazki są ładne. Pościel też ładna.Aktorstwo zaś jest na poziomie tego, czym ten „film” jest, czyli żadne, na poziomie wokalno- mimicznym- z uwzględnieniem posuwistych spojrzeń zza markowych, drogich szkieł, z logo koniecznie, wszak rozmawiamy o ludziach luksusowych. Na bogato ma być. I w zwolnionym tempie. Czyli emocje. Bo scenariusz gdzieś uleciał, a szyć trzeba historyjkę.Reżyserzy, a jest ich dwójka, jeszcze się uczą. Podręcznik „Reżyseria w weekend” jeszcze do nich nie dotarł, bowiem to, co zajmie wam jakieś 1,50 minut życia, jest niczym innym jak nudną montażówką muzycznych klipów z Sycylii udekorowanych soft porno oraz luksusem rodem ze sklepu Moliera2 i Vitkac. Nazwanie tego filmem obraża tych, którzy prawdziwe filmy robią. To będzie jednak hit. Ludzkość wykończy się sama. Wszak większość populacji to analfabeci.

Opis filmu rozbawił internautów do łez, którzy podziękowali jej za tak kreatywną recenzję i poprawę humoru:

Recenzja ciekawsza niż fabuła „filmu” popłakałam się ze śmiechu

Uwielbiam tą recenzje i podziwiam, że chciało się w ogóle aż tyle pisać o tym gniocie

Recenzja na medal

Super recenzja. Gratuluje doboru słów. Ale komu ja to mówię…profesjonalistka

Borze szumiący, ale się uśmiałam, jesteś mistrzynią recenzji!

Jedyny plus tej całej szopki zwanej filmem, to ta recenzja. Dziękujemy!!!

Jak się jednak okazuje, ironiczna recenzja również…zachęciła niektóre osoby, do obejrzenia nowego „dziecka” Blanki Lipińskiej:

Reklama świetna. Gdzie można obejrzeć?

Przez Ciebie, aż pójde i obejrze

NIE odpuszczę dwójki, chociaż mam taką ochotę. Przekonałaś mnie Karolina

Będziecie oglądać czy odpuszczacie?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Korwin-Piotrowska zachęca Dodę do kupienia jej książki: „Jest tam sporo o toksycznych artystach”

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

scena z: Karolina Korwin-Piotrowska fot. Piętka Mieszko/AKPA

Karolina Korwin-Piotrowska o mobbingu w dziennikarstwie i wyznaniu Moniki Kuszyńskiej (WIDEO)

scena z: Karolina Korwin-Piotrowska, Błażej Hrapkowicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sonda

poll-violet

Michele Morrone vs Simone Susinna. Który TO twój typ faceta?

1

Simone Susinna

2

Michele Morrone