Karolina Pisarek ma dość show-biznesu? Modelka otwiera się na nowy biznes!
Karolina Pisarek-Salla pojawiła się w przestrzeni medialnej dzięki „Top Model”. I choć nie wygrała tego programu, zyskała dużą sławę w sieci (i nie tylko) . 26-latka ochoczo korzystała też z zainteresowania mediów i w efekcie chętnie brała tez udział w różnych innych programach telewizyjnych, takich jak „Taniec z gwiazdami”, „Ameryka Express” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dziś natomiast skupia się na pracy influencerki i… otwiera się na nowy biznes. Szczegóły?
Rafał Maserak o przejściu Dagmary Kaźmierskiej do kolejnego odcinka „TzG” (WIDEO)
Karolina Pisarek-Salla otwiera się na nowy biznes
Karolina Pisarek-Salla jest modelką i influencerką, która chętnie opowiada zarówno o swoim prywatnym, jak i zawodowym życiu. Na przykład ostatnio w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że na jakiś czas odpuściła sobie występowanie w programach telewizyjnych dla gwiazd, ponieważ sama czuje, że jest jej już w mediach trochę za dużo.
Wydaje mi się, że wykorzystałam swój limit jako uczestniczka programów (…), ponieważ byłam już w nich bardzo dużo razy i możliwe, że to jest taki przejściowy etap w moim życiu i skupiam się na nieco innych rzeczach – przyznała.
Antoni Pawlicki potwierdza, że został ojcem po raz drugi
Celebrytka wyjawiła również, że aktualnie poza modelingiem i pracą w sieci, zainteresowała się… gastronomią! Wraz z mężem, Rogerem, zainwestowała w jedną z warszawskich restauracji.
Jest to kuchnia turecka (…), jest w centrum Warszawy, więc to jest fajne i oczywiście zapraszamy – dodała.
Okazuje się, że własna restauracja by było spełnienie marzeń ukochanego Karoliny. Nie jest to jednak jedyny biznes, w którym małżeństwo chce próbować swoich sił. Na ten moment celebrytka nie zdradziła, jaka jeszcze branża chodzi im po głowie.
Maciej Kurzajewski dostanie nową pracę?! To byłaby dla niego niezła szansa


