Karolina Pisarek szczerze o macierzyństwie: “Przygotowuję się psychicznie do tego”
Karolina Pisarek zasłynęła dzięki udziałowi w 5. edycji „Top Model” i już jako 23-latka mogła pochwalić się ogromną karierą i sukcesem oraz równie dużymi zarobkami. W czerwcu 2022 modelka wzięła medialny ślub ze swoim ukochanym Rogerem Sallą – biznesmenem, który pracuje jako wiceprezes ds. finansów. Jakiś czas później para przeprowadziła się do ogromnej willi na warszawskim Wilanowie za prawie 5 milionów złotych.
Dziś można powiedzieć, że Karolina Pisarek ma życie jak w bajce – kochającego męża i rodziców, przyjacielskich teściów, piękne mieszkanie, a na koncie wiele egzotycznych podróży i stabilizację finansową. Zdaje się, że do pełni szczęścia brakuje już tylko gromadki dzieci, dlatego nic dziwnego, że co jakiś czas w instagramowych Q&A i wywiadach pada pytanie o dziecko.
Na początku 2023 roku w jednym z Q&A fani zapytali celebrytkę, czy planują powiększenie rodziny. Choć Roger bez chwili namysłu czy wahania odpowiedział natychmiast “Tak!”, takiej odpowiedzi nie spodziewała się Karolina, która zaczęła się nerwowo śmiać i kręcić przecząco głową. Wówczas wyszło na jaw, że jej mąż jest już gotowy do roli ojca i chciałby się starać o potomka, jednak jego ukochana nie czuje się gotowa:
Oczywiście, że tak. Ty tylko walczysz z tym, nie ja. Ja naciskam!
Od tamtego wyznania minęło kilka miesięcy, a temat macierzyństwa powrócił. Tym razem Karolina Pisarek udzieliła wywiadu serwisowi Party i odpowiedziała na pytanie, które ostatnimi czasy zdaje się jej nie opuszczać – czy planuje zostać matką?
Karolina Pisarek o planach powiększenia rodziny. Jej mąż ma zupełnie inne zdanie na ten temat!
Karolina Pisarek o macierzyństwie. Planuje zostać mamą
Okazuje się, że Roger i Karolina mieli już prawdopodobnie okazję przegadać temat, ponieważ tym razem zamiast nerwowego śmiechu i zaprzeczania padła jasna deklaracja:
Ja planuję zostać mamą- wyznała Karolina, po czym dodała: Nie teraz, bo teraz chcę się w pełni poświęcić mojej pracy.
Celebrytka podkreśliła, że od kilku lat skupia się na swoim biznesie i budowaniu marki osobistej, dlatego na ten moment nie byłaby w stanie w 100% poświęcić się swojemu dziecku:
Osiem lat mojego życia już poświęcam tej branży, mojemu wizerunkowi i branży osobistej, więc bardzo mi na tym zależy. A żeby zostać matką chcę też w pełni poświęcić się dziecku i nie uważam, że teraz jest na to czas. Teraz jest czas na to, żeby siebie spełnić, a na macierzyństwo przyjdzie taka pora.
Zdradziła też, że marzenia o rodzicielstwie nie opuściły Rogera, który wciąż deklaruje chęć posiadania potomstwa:
Często też się śmieję, że “O, Roger to już by chciał”, taka prawda też jest, natomiast jesteśmy otwarci i mówimy wprost, że teraz jeszcze nie jest na to czas, bo ja chcę jeszcze się spełniać w tym.
Na koniec dodała:
Natomiast przygotowuję się psychicznie do tego.
Karolina Pisarek wspomina pierwszy rok małżeństwa: „Potrafię dwa razy w tygodniu spakować walizki”
![]()
Karolina Pisarek spełniła swoje zawodowe marzenie! Fani ruszyli z gratulacjami









ja to w ogóle zastanawiam sie nad macierzyństwem. Póki co mam psiaka i mi starczy. Już przy nim jest sporo obowiązków i dzien dnia np roombe uruchamiać muszę żeby czusto w mieszknaiu bylo.