Karolina Pisarek zasłynęła dzięki udziałowi w 5. edycji „Top Model” i już jako 23-latka mogła pochwalić się ogromną karierą i sukcesem oraz równie dużymi zarobkami. W czerwcu 2022 modelka wzięła medialny ślub ze swoim ukochanym Rogerem Sallą – biznesmenem, który pracuje jako wiceprezes ds. finansów. Jakiś czas później para przeprowadziła się do ogromnej willi na warszawskim Wilanowie za prawie 5 milionów złotych.

Dziś można powiedzieć, że Karolina Pisarek ma życie jak w bajce – kochającego męża i rodziców, przyjacielskich teściów, piękne mieszkanie, a na koncie wiele egzotycznych podróży i stabilizację finansową. Zdaje się, że do pełni szczęścia brakuje już tylko gromadki dzieci, dlatego nic dziwnego, że podczas instagramowego Q&A padło pytanie czy Karolina i Roger planują powiększenie rodziny.

Karolina Pisarek cierpi na przewlekłą chorobę. Musi brać leki i jeść produkty tylko najwyższej jakości

Karolina Pisarek i Roger Salla o planach powiększenia rodziny. Mają odmienne zdanie

W nowym Q&A na Instagramie Karoliny Pisarek, jeden z fanów postanowił zapytać celebrytkę wprost, czy razem z mężem planują dziecko. Czy wypada zadawać innym takie pytania wciąż pozostaje kwestią sporną, a wiele osób niekoniecznie chce uzewnętrzniać się w temacie posiadania dzieci. Karolina postanowiła jednak odbić piłeczkę i skierować pytanie do męża:

Roger, odpowiesz na pytanie?

Ukochany Karoliny Pisarek bez dłuższego namysłu i wahania odpowiedział natychmiast:

Tak!

Takiej odpowiedzi zupełnie nie spodziewała się celebrytka, która zaczęła się nerwowo śmiać i kręcić zaprzeczająco głową:

Tak? Nie! Jeszcze nie!

Okazało się, że małżonkowie mają zupełnie inne zdanie na temat powiększania rodziny, a Roger Salla w trakcie instagramowej relacji zdradził, że choć on chciałby już starać się o dziecko, to Karolina nie czuje się gotowa:

Oczywiście, że tak. Ty tylko walczysz z tym, nie ja. Ja naciskam!

Ostatecznie Karolina skwitowała całość słowami:

Przyjdzie na to czas.

Myślicie, że dojdą do porozumienia w tak kluczowej kwestii?

Karolina Pisarek czule o Polsce: „Tu się SUPER żyje!”

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

pasekkozak