Karolina Pisarek bez wątpienia może zostać twarzą programu „Top Model”. Osiągnęła chyba jako jedyna największy sukces po wyjściu z programu – dziś uważana jest za jedną z największych gwiazd w show-biznesie.

Karolina Pisarek lubi, jak piszą o niej portale plotkarskie? „Nigdy nie szukałam centrum zainteresowania”

Karolina Pisarek o świecie modelingu

Karolina Pisarek wzięła udział w popularnym podcaście Żurnalisty, podczas którego gwiazdy za każdym razem się otwierają i zdradzają bardzo prywatne historie ze swojego życia. W przypadku Karoliny nie było inaczej!

Opowiedziała o kulisach pracy w modelingu. Przyznała, że nie zachowywała się, jak inne dziewczyny i trochę odstawała od tego świata:

Ja myślałam, że wszyscy są tacy mili jak ja i wszyscy chcą mi tak samo pomóc, jak ja im. No i dostałam po dupie raz, drugi, dziesiąty. W momencie, kiedy zaczęłam wyjeżdżać za granicę i zaczęłam się przyglądać innym modelkom, co one robią, to byłam w szoku. Zaczęłam się zastanawiać: „Boże, czy ja jestem nudna?!” Bo ja byłam bardzo zorganizowana, młoda dziewczyna, 17-18 lat, cały czas pracowałam… A one tu imprezy, tu alkohol, tu hangover, od rana do nocy. Śmierdziały rano alkoholem i szły takie nieświeże do pracy – wspomina. 

Karolina Pisarek odpowiada nam na plotki o ciąży. Zdradza, co czeka ją za 9 miesięcy

Zaznacza, że nigdy nie była częścią imprezowego świata, ponieważ się go bała, a jedynie się jemu przyglądała:

Z biegiem lat widzę, gdzie ja jestem, a gdzie te osoby, które się nie przykładały, a wręcz przeciwnie. Imprezowy świat mnie nie pociągał głównie dlatego, że się go po prostu bałam. Jak widziałam, co tam się dzieje, to byłam przestraszona. Nie wiedziałam, że można takie rzeczy robić, bo u mnie w domu takich rzeczy nie było. I to, że koleżanki z branży często wychodzą do łazienki i wracają z białym nosem, to jest jedno, ale różne inne rzeczy też mają miejsce. Ja się temu przyglądałam, ale nigdy nie byłam tego częścią – mówi Pisarek. 

Karolina Pisarek zaręczyła się! Pochwaliła się DROGIM pierścionkiem

Modelka dziś dzięki ciężkiej pracy cieszy się udaną karierą, wysokim statusem majątkowym i wspaniałym związkiem. Niedawno wydała książkę, w której opowiedziała o swoim życiu, aby zmotywować młode osoby do pracy i dać im siłę.

Karolina Pisarek, fot. Niemiec/AKPA

Karolina Pisarek Fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek, Roger Salla Fot. Baranowski Michał/AKPA