Przez ostatni rok u Karoliny Pisarek wszystko szybko się działo. W ubiegłym roku niespodziewanie pochwaliła się nowym chłopakiem, kilka tygodni później  podczas swoich 24. urodzin zaręczyła się na Malediwach. Następnie para kupiła ogromną willę, w której zamieszkali razem z nowym psiakiem.

Karolina Pisarek nie odwołuje ŚLUBU mimo wojny na Ukrainie!

Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek

Z kolei przez ostatnie miesiące Karolina Pisarek i Roger Salla przygotowywali się do wesela. W tym wyjątkowym czasie towarzyszyła im kamera „Dzień Dobry TVN”. 

Karolina Pisarek w „Dzień Dobry TVN” będzie relacjonować przygotowania do ślubu!

Tydzień temu Karolina i Roger poprosili Agnieszkę Kaczorowską, aby przygotowała im choreografię na pierwszy taniec. Jak wiemy, Agnieszka jest specjalistką od tańca towarzyskiego! Dziś pochwaliła się nagraniem z prób na swoim Intagramie, pod postem napisała:  „Dostałam zadanie. Pierwszy taniec w kilka dni, kilka prób”. Czy to oznacza, że już za chwilę narzeczeni staną na ślubnym kobiercu?

Teraz wszystko zależy od Was @karolina_pisarek i @rogeiro20 ! Trzymam kciuki. Dostałam zadanie. Pierwszy taniec w kilka dni, kilka prób.☺️ Zrobione! Bo dla mnie nie ma rzeczy „niemożliwych”.😉 Teraz życzę Wam Kochani, aby był to po prostu przyjemny moment na Waszym weselu.🥰 HAVE FUN! P.S. @rogeiro20 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź szczęśliwy – teraz i zawsze! I niech obrót będzie z Tobą! – napisała Kaczorowska. 

Roger Salla, Karolina Pisarek, fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek, fot. Baranowski/AKPA