Karolina Pisarek pod koniec sierpnia ogłosiła zaręczyny ze swoim partnerem Rogerem Sallą. Modelka bardzo długo ukrywała partnera w mediach społecznościowych, chciała się nim nacieszyć bez rozgłosu. Powodzi się jej też w życiu zawodowym: wydała swoją pierwszą autobiografię „Girl Power”, która ma zachęcić kobiety do działania.

„Ujawnię wiele z mojego życia prywatnego” – Karolina Pisarek napisała książkę!

Karolina Pisarek poleciała na wakacje z narzeczonym

Karolina Pisarek po debiucie prowadzącej na gali Plejady postanowiła trochę odpocząć. Wybrała się na urlop z narzeczonym Rogerem Sallą, ale nie tylko… dołączył do nich Marcin Dubiel i Lexy Chaplin – jedni z najbardziej popularnych youtuberów. Można zauważyć, że modelka zaprzyjaźniła się z Dubielem, ponieważ ostatnio wystąpiła u niego na filmie, a teraz wybrali się razem na wakacje.

OMG! Milena Sadowska i Karolina Pisarek tak samo ubrane?

Influencer opublikował ich wspólne zdjęcie z warszawskiego lotniska. Można zauważyć, że Karolina i Roger włożyli na siebie te same dresy. Wyglądają uroczo!

Karolina Pisarek skorzystała z usług Strefy VIP, w której jest miejsce na odpoczynek, pracę i spotkania, dania na gorąco, przekąski i napoje.

Tym razem z Rogerem również korzystamy z usług VIP na lotnisku, które jest dostępna dla każdego. Chciałam Wam pokazać pokój prezydenta, kiedy podróżuje. Taka ciekawostka – mówi Pisarek.

Większość internautów zgaduje, że influencerzy lecą do Dubaju, a Wy jak myślicie?

Fot. Karolina Pisarek/karolina_pisarek

Karolina Pisarek jest w ciąży? Dziwny komentarz managerki gwiazdy

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Karolina Pisarek i Roger Salla fot. Instagram