Roger Salla zdecydował się wziąć udział w 6 gali High League, podczas której zmierzy się z Haribo – Mateuszem Gąsiewskim (bratem Wiktorii Gąsiewskiej). Karolina Pisarek od samego początku wspiera męża. Jak sama przyznała, było to jego marzenie, miał walczyć już na poprzedniej gali, ale zdrowie mu nie pozwoliło.

Karolina Pisarek czule o Polsce: „Tu się SUPER żyje!”

Karolina Pisarek wspiera męża przed High League.

Warto zauważyć, że Roger Salla od lat trenuje w Uniq Fight Club, gdzie przygotuje się wielu znanych zawodników m.in. Marcin Dubiel, Robert Karaś, Paweł Tyburski, czy Lil Masti, więc Roger bardzo dobrze znał to środowisko. Nie możemy pominąć najważniejszego, to właśnie w tym klubie poznał swoją przyszłą żonę, która także trenowała MMA.

Karolina Pisarek o planach powiększenia rodziny. Jej mąż ma zupełnie inne zdanie na ten temat!

Już w sobotę Roger Salla zadebiutuje w ringu z Haribo. Dziś odbyło się ważnie, podczas którego Roger musiał mieć 82 kg – do takiej wagi musiał zejść ze względu na Mateusza. Okazało się, że jednak nie tak łatwo schudnąć do walki, więc od kilku dni prawie nic nie jadł, a dzisiaj musiał się wypocić, żeby na wadze pojawił się wynik 82 kg.

Wszystko relacjonowała Karolina Pisarek, która cały czas czuwa przy mężu w Katowicach, gdzie odbędzie się gala. Widzimy na relacji modelki, że Salla jest już wycieńczony tym wszystkim. Po zważeniu zaśmiał się, że marzy mu się kazjzerka z masłem.

Rogerowi cały czas towarzyszył dietetyk, który przygotowuje dla niego specjalne posiłki i kontroluje dietę.

Karolina Pisarek ze łzami w oczach mówi o diagnozie lekarzy. Pomogła jej w tym Blanka Lipińska