Ta para była wielkim zaskoczeniem. Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz w lutym 2019 roku pojawili się razem na gali Bestsellerów Empiku. Zaczęły się spekulacje, czy są razem. Szybko okazało się, że tak, co potwierdził pisarz w jednym z wpisów na Facebooku, gdzie dodał też, że jest bardzo szczęśliwy.

Karolina Pisarek odniosła się do rozstania. „Wierzę, że w końcu znajdę tego jedynego”

Katarzyna Bonda o rozstaniu z Remigiuszem Mrozem

Uczucie, które połączyło ich w 2019 roku, nie trwało długo. Po blisko roku, w grudniu para rozstała się, co Katarzyna Bonda potwierdziła w wywiadzie dla „Urody Życia”. Wiele osób po rozstaniu nie ma dobrego zdania na temat byłego partnera czy partnerki. Pisarka wręcz przeciwnie. Już kilka miesięcy temu wyznała, że Remigiusz Mróz przywróciła jej wiarę w miłość.

Minęło kilka miesięcy, a ona nadal pozytywnie mówi o Remigiuszu Mrozie i o rozstaniu z nim. Jak przyznała w rozmowie z „Plejadą”, nie spodziewała się, że związek z pisarzem wywoła tyle szumu, ale nie żałuje, że się ujawnili i że udzielili wspólnego wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”. Pisarka dodała, że ten związek miał też swoje ciemne strony. Nie wszyscy cieszyli się szczęściem pary. Pojawiały się też negatywne głosy, zwłaszcza ze strony kolegów po fachu.

To chyba pierwszy raz w moim życiu, kiedy tak szlachetnie się rozstałam. (śmiech) Ale tak czuję. Natomiast zupełnie nie miałam pojęcia, że nasz związek odbije się takim echem. Byłam tym szczerze zaskoczona. To było niesamowite, bo ludzie nam kibicowali, pytali ciągle o wspólną książkę. A ja się straszliwie zakochałam, patrzyłam przez różowe okulary i nie myślałam o żadnych konsekwencjach. Choć oczywiście pojawił się też hejt. Bolesne było to, jak na nasz związek reagowali koledzy po fachu. A my przecież nie zrobiliśmy nic złego. Wszystko, co mówiliśmy, było prawdą. Oboje tak czuliśmy – wyznała.

Beata Tadla rozstała się. Jest OŚWIADCZENIE byłego partnera dziennikarki

Związek Bondy i Mroza to chwyt marketingowy?

W rozmowie z Michałem Misiorkiem dla „Plejady”, Bonda dodała, że dochodziły do niej słuchy, że ją i Mroza nie połączyła miłość. Część osób uważała, że ich związek to… chwyt marketingowy. Pisarka odniosła się do tej teorii.

Mam w domu mnóstwo książek i już nie miałam ich gdzie trzymać, a szkoda było mi je wyrzucać. Zadzwoniłam więc po bukinistów, żeby za niewielką kwotę trochę zabrali część moich zbiorów. Byłam w maseczce, więc na początku mnie nie rozpoznali. Gdy podpisywaliśmy umowę i podałam swoje nazwisko, to jeden z panów zorientował się, kim jestem, spojrzał na mnie i zapytał, czy związek z Remigiuszem Mrozem to był chwyt marketingowy. (śmiech) Zaczęłam rechotać. Mógł mnie zapytać o wszystko, a zadał akurat takie pytanie. Jak to możliwe? Do tej pory tego nie rozumiem. Dlaczego ludzi to tak interesuje? Skąd w ogóle ten pomysł? – mówiła.

ZOBACZ TEŻ:

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” mają KRYZYS w związku? Mówi się o ich rozstaniu

Kryzys w związku Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Czy para rozstanie się na dobre?

Kelly Clarkson złożyła pozew ROZWODOWY! Rozstaje się z mężem po 7 latach związku