Katarzyna Bosacka została zwolniona w trybie natychmiastowym ze stacji TVN Wszyscy fani są wstrząśnięci.

Kasia Bosacka pozywa producentów programu Anny Guzik

Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN

Według nieoficjalnych informacji Katarzyna Bosacka naruszyła warunki umowy, z tego względu prezenterka została zwolniona. W niemiłej atmosferze stacja pożegnała się z Bosacką.

TVN zwolnił Katarzynę Bosacką! Dziennikarka: Wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy – brzmi wiadomość na Facebooku.

Ale, nie ma tego złego… podobno już dostała ofertę ciekawej współpracy. Okazuje się, że w godzinę po zwolnieniu dostała aż pięć propozycji pracy. Jedna z firm kosmetycznych zapowiedziała, że od 1 sierpnia Kasia będzie współtworzyć kanał na platformie YouTube:

Trzymamy za Panią Katarzynę Bosacką kciuki i mocno wspieramy, gdyż zawsze pokazuje i szczerze mówi o jakości produktów i ich składnikach, z którymi mamy do czynienia na co dzień, wzbudzając tym różne emocje. Na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm i rzetelność- tak jak my. Pani Kasiu, witamy na pokładzie i wspieramy w nowym projekcie. Start kanału YT już 1 sierpnia! – czytamy w poście.

Katarzyna Bosacka na ślubnym zdjęciu sprzed 22 lat  gwiazda świętuje dziś rocznicę ze swoim mężem

Kibicujemy!

 

scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA