W poniedziałek 8 maja 2023 roku, media obiegła druzgocąca wieść – Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadzić programu „Nasz nowy dom”. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama, osobiście poinformowała fanów i media, że rozstaje się z programem, podkreślając, że nie jest to jej decyzja, a zmiany zarządził Edward Miszczak.

Jednocześnie pojawiły się plotki, jakoby dziennikarka została zwolniona z powodu problemów zdrowotnych i schorowania oraz „wyczerpującego emocjonalnie i fizycznie formatu programu”.

Dowbor bardzo szybko zdecydowała się zabrać głos w sprawie krążących na jej temat plotek i opublikowała nagranie, w którym zaprezentowała szereg aktywności fizycznych, w których bierze udział, podpisując filmik słowami: „Tymczasem SCHOROWANA PANI w wolnym czasie”.

Katarzyna Dowbor komentuje plotki o swoim zwolnieniu! „SCHOROWANA starsza pani”

Katarzyna Dowbor dementuje plotki o swoim złym stanie zdrowia

Teraz Katarzyna Dowbor ponownie zabrała głos, by tym razem już na poważnie zapewnić fanów, że wszystko jest w porządku i zdementować krzywdzące plotki krążące wokół jej stanu zdrowia. W opublikowanym nagraniu zwróciła się do fanów:

Moi ukochani, cudowni telewidzowie, internauci, chciałam wam jeszcze raz bardzo, bardzo podziękować za wsparcie, za te wszystkie urocze słowa, za tą walkę o mnie. Jesteście cudowni, nigdy wam tego nie zapomnę i bardzo, bardzo dziękuje, nisko się kłaniam. Natomiast śpieszę was uspokoić – wszystkie informacje w prasie kolorowej czy też w mediach społecznościowych, które się ukazują, mówiące o tym w jakim jestem strasznym stanie zdrowia, jaka to jestem schorowana, starsza i w ogóle już do niczego nie przydatna pani są ABSOLUTNIE nieprawdziwe. Nie wierzcie w to. No czy tak wygląda kobieta, która jedną nogą stoi nad grobem? Kochani całuję was i dziękuje za wszystko.

IG: katarzyna_dowbor_official

IG: katarzyna_dowbor_official

IG: katarzyna_dowbor_official

Kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor! „Dyrektor Miszczak długo BIŁ SIĘ z myślami”

pasekkozak