Kolejne zmiany w TVP nie przestają szokować, a masowe zwolnienia i odejścia dotknęły nawet najbardziej znane i lubiane przez widzów nazwiska. Ze stacją pożegnali się już m.in Danuta Holecka, Michał Rachoń, Marek Sierocki, Magdalena Ogórek, Anna Popek, Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Jakiś czas później media obiegła jeszcze bardziej niespodziewana wieść – okazało się, że nowa dyrekcja zdecydowała się „wymienić” całą ekipę prowadzących „Pytanie na śniadanie” i postawić na całkowicie nowe twarze. Oznacza to, że pracę straciła reszta znanych i lubianych prezenterów.

Tomaszewska zwolniona z TVP tuż przed porodem! Danuta Martyniu komentuje: „TO NIELUDZKIE”

Katarzyna Dowbor powraca do TVP? Wiadomo, jaki program miałaby prowadzić

Teraz pojawiła się kolejna szokująca informacja, choć tym razem zdecydowanie pozytywna – jak donosi portal Świat Gwiazd, stacja TVP chce powrotu Katarzyny Dowbor, która rok temu została zwolniona z Polsatu. Dziennikarka była związana z Telewizją Polską od 1983 do 2013 roku.

Według słów tajemniczego informatora portalu, dyrekcja TVP doskonale zdaje sobie sprawę z miłości, jaką widzowie od lat darzą Kasię Dowbor. Poprzez zaproponowanie jej stanowiska chcą nie tylko podbić sobie oglądalność, ale również udowodnić, że „życie zawodowe kobiet nie kończy się po 60-tce”:

To ma być wielki powrót gwiazdy do TVP. Katarzyna Dowbor zawsze robiła programy z misją i jak nikt inny pasuje do telewizji publicznej. Szefostwo z Woronicza chce pokazać, że kobieta, która została przetrącona przez życie, może jeszcze dostać swoją zawodową szansę i że życie nie kończy się po 60.. Poza tym, pani Kasia jest niezwykle lubianą osobą przez widzów, cała Polska była oburzona jej zwolnieniem z Polsatu. Jest przy tym rasową dziennikarką, z ogromnym doświadczeniem przed kamerą.

Jednocześnie informator zdradził, że dziennikarka najprawdopodobniej już 27 stycznia pojawi się na antenie TVP i poprowadzi śniadaniowy program stacji „Pytanie na śniadanie”:

Nowi szefowie TVP są przekonani, że przyciągnie wielu widzów, zwłaszcza starszych. Nie może być tak, że program śniadaniowy prowadzą tylko modelki czy tancerki. Umowa z panią Kasia jest w ostatniej fazie negocjacji, ale na 99 procent to ją zobaczymy w nowej parze 27 stycznia.

Też nie możecie się doczekać?

Katarzyna Dowbor pokaże w telewizji remont WŁASNEGO DOMU! Koszt renowacji zwala z nóg

pasekkozak

Katarzyna Dowbor weźmie czwarty ślub?! Ex-gwiazda „Nasz nowy dom” odpowiedziała

 

scena z: Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor odpowiada na plotki o powodach jej zwolnienia, fot. IG: katarzyna_dowbor_official

Światowy Dzień Kota: kto ma NAJŁADNIEJSZEGO futrzaka? Sadowska, Wojciechowska a może Jacek Kurski?

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Dowbor

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Baranowski/AKPA