Katarzyna Dowbor przez wiele lat bezskutecznie szukała szczęścia u boku mężczyzn, którzy mieli być jej „miłościami życia”. Pzeszła przez 3 nieudane małżeństwa oraz nieformalny związek z żonatym mężczyzną. Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 19 lat. W 1978 roku stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne „tak” Piotrowi Dowborowi. Niedługo potem na świat przyszedł ich syn, Maciej Dowbor. Niestety, relacja Katarzyny i Piotra rozpadła się trzy lata później.

Po rozwodzie z Piotrem, Katarzyna poznała Tadeusza Winkowskiego. Choć para przez moment była zaręczona, do ślubu nigdy nie doszło. Po kolejnym nieudanym związku, los postawił na jej drodze starszego o dziesięć lat dziennikarza sportowego, Janusza Atlasa. I choć Dowbor znów stanęła na ślubnym kobiercu, również ten związek nie przetrwał.

Jej trzecim i ostatnim mężem był dziennikarz sportowy Grzegorz Świątkiewicz, z którym przez 12 lat tworzyła małżeństwo. Niestety, powodem rozpadu związku okazał się inny mężczyzna, którego Katarzyna nazwała „miłością swojego życia” – Jerzy Baczyński.

Ekipa „Nasz Nowy Dom” tęskni za Katarzyną Dowbor! Jak radzi sobie Ela Romanowska? (WIDEO)

Katarzyna Dowbor po raz czwarty wyjdzie za mąż? Szczera odpowiedź gwiazdy

Teraz Katarzyna Dowbor pozostaje singielką, a swoją miłością otacza przede wszystkim mieszkające z nią zwierzęta i ogród. Mimo to, media co jakiś czas spekulują o potencjalnym kolejnym związku byłej gwiazdy programu „Nasz nowy dom”. Ciągłe pytania o poszukiwania kolejnej miłości czy chęć wzięcia kolejnego ślubu ostatecznie na tyle zdenerwowały Katarzynę, że postanowiła raz na zawsze uciąć wszystkie spekulacje. W jednym z wywiadów twardo podkreśliła, że nie zamierza nigdy więcej brać ślubu:

Dobrze mi tak, jak jest. Wydaje mi się nawet, że za wiele już razy wychodziłam za mąż. Nie udało się, więc nie zamierzam po raz kolejny tego robić. Uważam, że trzy rozwody były moimi klęskami. Po co mi kolejny? – cytuje słowa Dowbor „Echo Dnia”.

Z kolei w rozmowie z Faktem przyznała, że spełnia się jako singielka:

Jestem szczęśliwa i nie potrzebuje faceta

Katarzyna Dowbor ma już nową pracę! Wiadomo, gdzie będzie można ją zobaczyć

Katarzyna Dowbor chwali się dokonaniami zawodowymi córki. Pęka z dumy!

pasekkozak

scena z: Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor i Grzegorz Swiatkiewicz,Image: 427939094, License: Rights-managed, Restrictions: Cena minimalna dla publikacji online 50 zł a dla drukowanych 250 zł, Model Release: no, Credit line: Marcin Michalski / Studio69 / Forum

katarzyna dowbor i jerzy baczynski,Image: 427942764, License: Rights-managed, Restrictions: Cena minimalna dla publikacji online 50 zł a dla drukowanych 250 zł, Model Release: no, Credit line: Marcin Michalski / Studio69 / Forum

Światowy Dzień Kota: kto ma NAJŁADNIEJSZEGO futrzaka? Sadowska, Wojciechowska a może Jacek Kurski?

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA