Katarzyna Skrzynecka (49 l.) opublikowała na Instagrama najnowsze zdjęcie, gdzie napisała, że dziwią ją komentarze innych osób – które są znudzone siedzeniem w domu. Celebrytka napisała, co robi jej rodzina w tym czasie, a fani w komentarzach jej wtórowali.

Katarzyna Skrzynecka o NIEPRZYJEMNEJ sytuacji w klinice. „Odradzam antypomoc i arogancję”

Co robi Kasia Skrzynecka z rodziną podczas kwarantanny?

Od kiedy rząd poinformował, że dla bezpieczeństwa obywateli zamyka wszelkie ośrodki kultury czy centra handlowe, w sieci pojawia się coraz więcej postów z zapytaniem, co fajnego można zrobić w domu. Niektóre z gwiazd, jak Anna Mucha mają dosyć siedzenia w domu z dziećmi i najchętniej wróciłyby do pracy.

Inne gwiazdy, jak Kasia Skrzynecka dziwią się, jak można się nudzić kiedy jest tyle możliwości do spędzenia czasu z bliskimi. Kasia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które opatrzyła długim opisem. Wyjaśniła w nim, co robi jej rodzina podczas domowej kwarantanny i jak przekonywała, nikt z nich się nie nudzi – mało tego, dla nich doba jest za krótka.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Gdy pojawiły się pierwsze informacje o kwarantannie, zamknięciu szkół i naszych miejsc pracy, miałam wrażenie, że dobrą stroną tej trudnej i smutnej sytuacji będzie dużo dodatkowego czasu na nadrobienie porządków, remanentów, domowych napraw i rzeczy, na które wciąż brakowało czasu – zaczęła Skrzynecka

Po ponad 2 tygodniach z rodziną w domu, wciąż zastanawiamy się, o czym ludzie piszą „jak zabić nudę” itp…??? Kiedy mają czas tak się ze sobą nudzić? My nie mamy czasu się nudzić! I nie tracimy tego czasu również na „przesiadywanie” w social mediach. Uczymy się online i z książek z dzieckiem, pomagamy, robimy lekcje wspólnie, pomagamy seniorom, porządkujemy RAZEM dom, setki fajnych i pożytecznych rzeczy, i nie wiadomo kiedy robi się północ – napisała celebrytka

https://www.instagram.com/p/B-ObWKfJPZY/

Większość fanów była zgodna z tym, co napisała Kasia. Widać, że Skrzynecka ma naprawdę pracowitych obserwatorów, którzy nie wiedzą, co oznacza słowo nuda – NIGDY.

Jeśli się kocha swój dom to nie ma czasu na nudę

Jak można się nudzić z najbliższymi?

Pani Kasiu dziś ludzie są zwyczajnie leniwi i strasznie bierni. Konsumpcjonizm zrobił swoje – czytamy w komentarzach

A Wy, nudzicie się? Czy może tak jak Katarzyna macie zbyt dużo obowiązków i akurat nuda Wam nie straszna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcin Łopucki przyszedł w dresach na pogrzeb Pawła Królikowskiego – Katarzyna Skrzynecka tłumaczy męża

Joanna Przetakiewicz chce wspierać kobiety w czasie epidemii koronawirusa

Patryk Vega ma gdzieś wszystkie apele na temat koronawirusa, dalej NAGRYWA nowy film

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki razem na ściance.

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Elegancka Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki na imprezie branżowej.

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Baranowski/AKPA