Katarzyna Skrzynecka (49 l.) nie mogła już dłużej wytrzymać na kwarantannie z odrostem na włosach. Zaradna celebrytka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie) i sprawdziła się w roli fryzjerki. Skrzynecka pokazała, jak farbuje włosy w domowym zaciszu. Jak wygląda efekt końcowy? Sprawdźcie sami.

Katarzyna Skrzynecka na kwarantannie: Nie tracimy czasu na przesiadywanie w social mediach

Katarzyna Skrzynecka sama przefarbowała włosy

W czasie pandemii koronawirusa wiele z nas może zapomnieć o wyskoczeniu do fryzjera, czy na paznokcie. Coraz więcej gwiazd postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i próbuje w domu zabiegów upiększających.

Celebryci pokazują, jak robią paznokcie a ci bardziej odważni, zdecydowali się nawet na samodzielne farbowanie włosów. Do tego grona można zaliczyć Katarzynę Skrzynecką, która na Instagramie pokazała, jak wygląda u niej naprawa koloru włosów.

Koronawirus RUJNUJE biznesy kosmetyczne? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Nowe zastosowanie worka na śmieci, oraz śniadaniówek do ochrony okularów przy domowym farbowaniu na „beżowy blond”. Taki STAJL na dziś – podpisała zdjęcie Skrzynecka

Kasia od lat nie zmienia koloru włosów i pozostaje przy blondzie, tym razem również postawiła na jasny odcień – potrzebowała jedynie odświeżenia.

Uda łosie (w kwestii tunningu koloru włosów domowym farbowaniem) farba znanej firmy dobrej jakości kupiona w znanym kosmetycznym sklepie sieciowym, kolor „mrożony perłowy blond” nr 9 – 5 , bo wiele pań pytało. Nakładany manualnie jak balsam w rękawiczkach, bez użycia pędzelków itp. Spokojnie dało radę, 45 minut. Mąż docenia fryzurę – napisała zabawnie Kasia.

Fani w sekcji komentarzy przyznali, że metamorfoza wypadła świetnie, a Kasia wygląda bardzo dobrze. Swoje trzy grosze postanowił dodać również Marcin Łopucki, mąż celebrytki.

O dopiero teraz przeczytałem i zauważyłem kochanie, że farbowałaś! Tak wysoko mój wzrok nie sięga. Wszystko co potrzebuję mam piętro niżej – zażartował mąż Skrzyneckiej

A Wam jak się podoba metamorfoza Kasi? Przynajmniej udało się jej zaoszczędzić na fryzjerze 🙂

Odważylibyście się na taki krok?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Skrzynecka o NIEPRZYJEMNEJ sytuacji w klinice. „Odradzam antypomoc i arogancję”

WOW, co za metamorfoza, Katarzyna Skrzynecka drastycznie skróciła włosy i wygląda BOSKO!

Doda pokazała, jak wygląda na KWARANTANNIE: bez make-upu, bez fryzury, w za dużych ciuchach…

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki razem na ściance.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK, fot. Podlewski/AKPA

Elegancka Katarzyna Skrzynecka z mężem.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK, fot. Baranowski/AKPA