Katarzyna Warnke (43 l.) ponad pół roku temu została mamą. Aktorka nie kryła wdzięczności dla personelu szpitala, w którym zaopiekowano się nią i maluszkiem. Teraz gwiazda postanowiła wesprzeć pracujących w klinice ludzi.

Ryan Reynolds zdradził, jak w jego domu wygląda kwarantanna z Blake i trójką dzieci – nigdy tyle nie wyjawił na temat córek

W czasie epidemii koronawirusa każda maska, maseczka, przyłbica czy specjalny fartuch są na wagę słota. Personel każdego dnia zużywa mnóstwo maseczek i pozostałych akcesoriów chroniących zdrowie i życie. Braki zaczynają być coraz bardziej odczuwalne. Warnke postanowiła pomóc w miarę swoich możliwości.

Żona Piotra Stramowskiego zorganizowała dostawę 1200 maseczek i przyłbic do warszawskiego szpitala przy ul. Madalińskiego:

Ponad pół roku temu w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego urodziło się nasze dziecko❤️ Dziękuję za tę wspaniałą opiekę szczególnie dr Joannie Bonarek-Sztabie, położnej Kasi Kleczkowskiej, Oddziałowi Neonatologii 🌟 i Dyrekcji szpitala. I przesyłamy 1200 maseczek i przyłbice. Chciałoby się dodać NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI❤️ Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych i świeżo upieczonych mam, oby nie zabrakło Wam pogody ducha i sił w tych trudnych czasach🌼 – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Szczęsny wrócił do rodziny. Czeka go DRUGA kwarantanna

Pod postem gwiazdy obdarowane osoby z personelu dziękują Kasi:

Z całego serca dziękujemy ❤ – padają komentarze, a fani Kasi dopytują, gdzie można kupić maski, by pomóc innym placówkom.

na razie nie wiem, jak zdobyć więcej. Ale polecam akcję @wiol__kaa na @zrzutkapl ❤️ – pisze aktorka.

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA