Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na początku września powitali na świecie pierwsze dziecko. Para dotąd oficjalnie nie zdradziła płci dziecka – jednak mówi się, że jest to najprawdopodobniej dziewczynka.

Warnke i Stramowski w Miami

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami córki ? Fani aktorskiej pary są skołowani sprzecznymi informacjami

Po zaledwie trzech miesiącach od porodu małżeństwo spakowało się z maleństwem i wyleciało do Stanów Zjednoczonych. Okazało się, że polecieli na otwarcie kliniki medycyny estetycznej Krzysztofa Gojdźa – REVIVE CLINIC w Miami.

Aktor pochwalił się zdjęciami z przyjęcia. Widzimy, że otwarcie kliniki odbyło się z wielką pompą – był szampan i  mnóstwo ludzi. Warnke wyglądała jak młoda Meryl Streep. Miała na sobie luźną sukienkę w kropki. Charakteru dodała jej czerwona pomadka.

Z kolei Stramowski wyglądał jak młody milioner z Miamia. Włożył na siebie białą marynarkę, którą już mieliśmy okazję widzieć na warszawskich imprezach.

Katarzyna Warnke z mężem i dzieckiem na pierwszym spacerze. Rodzice korzystają z pięknej pogody

Krzysztof Gojdź otworzył klinikę, którą już od dawna zapowiadał. REVIVE CLINIC znajduje się w najbardziej prestiżowym miejscu, czyli wśród miejskich wieżowców South Beach.

W planach jest zakup jachtu, ponieważ do kliniki przynależy również mały port. Gwiazdy i pacjentki nie będą tylko przyjeżdżać samochodem, ale też przypływać jachtem. To będzie również połączenie dbania o ciało z życiem towarzyskim – mówił Gojdź w Plejadzie.

Krzysztof Gojdź z wielką gwiazdą Hollywood spędza czas w Nowym Jorku – doktor jest zachwycony: skromna, przemiła