Katie Holmes (41 l.) lata temu podjęła trudną decyzję – odeszła z sekty scjentologicznej, a tym samym rozwiodła się z Tomem Cruisem (58 l.). Aktor nie ma dziś żadnego kontaktu z ich córką Suri. Katie próbowała sobie ułożyć życie u boku Jamiego Foxxa, jednak im nie wyszło. Niedawno została sfotografowana  w czułych objęciach nowego partnera.

Katie Holmes w tej MINI wygląda obłędnie. Mężczyźni na ulicy nie mogli oderwać od niej wzroku

Katie Holmes i Emilio Vitolo

Katie Holmes długo ukrywała związek z Jamiem Foxxem. Krążyły plotki, że po rozwodzie z Tomem podpisała umowę, w której zobowiązała się, że odczeka z upublicznieniem swojego nowego związku właśnie 5 lat.

W zeszłym roku jednak rozstali się. Teraz Katie została sfotografowana w towarzystwie 33-letniego szefa kuchni Emilio Vitolo. Nie szczędzili sobie czułości – przytulali się i całowali w jednej z restauracji na Manhattanie.

Katie Holmes i Emilio Vitolo na randce

Katie Holmes i Emilio Vitolo na randce fot. Backgrid USA / Forum

 

Kim jest Emilio Vitolo – nowy chłopak Katie Holmes?

Emilio Vitolo jest szefem kuchni we włoskiej restauracji, uwielbianej przez gwiazdy. Jej właścicielem jest jego ojciec. Odwiedzają ją tacy goście jak Rihanna, Justin Bieber, Bradley Cooper czy Lenny Kravitz. Vitolo próbuje również swoich sił jako aktor. Ma wielu znanych znajomych, w 2018 roku spędził Sylwestra w towarzystwie Joe Jonasa i Sophie Turner, ma z nimi wiele wspólnych fotek. Z Katie Holmes obserwują się na Instagramie, skomentował jedno z jej zdjęć.

View this post on Instagram

Birthday Boiii !!! Love you ❤️❤️

A post shared by Emilio Vitolo (@emiliovitolo) on

Katie Holmes w czarnej mini.

Seksowna Katie Holmes w czarnej mini, fot.Forum/ Backgrid USA.

Katie Holmes na ulicach Nowego Jorku.

Katie Holmes na ulicach Nowego Jorku. Fot.Forum/Backgrid USA.