Życie Katie Holmes (41 l.) od lat budzi wielkie zainteresowanie fanów aktorki i mediów. Zwłaszcza, że w jej życiu naprawdę sporo się działo. Holmes po odejściu z sekty scjentologicznej i głośnym rozstaniu z Tomem Cruisem (58 l.) sama wychowuje nastoletnią córkę Suri, z którą ojciec nie ma kontaktu.

Suri Cruise ma już 14 lat. Coraz mniej przypomina dziewczynkę, którą znamy sprzed lat (ZDJĘCIA)

Katie Holmes i Emilio Vitolo na randce

Fani Katie odetchnęli z ulgą, kiedy okazało się, że aktorka związała się z Jamiem Foxxem i znów jest szczęśliwa. Nadszedł jednak kres tego związku. W zagranicznych mediach spekuluje się, że aktorka próbuje sobie ułożyć życie u kolejnego mężczyzny, z którym niedawno nie szczędziła sobie czułości w jednej z modnych restauracji na Manhattanie.

Wygląda na to, że to nie było jednorazowe spotkanie, a relacja pary rozwija się. Katie i szef kuchni Emilio Vitolo (33 l.) ponownie wybrali się na randkę, co u zarejestrowali na zdjęciach paparazzi. Tym razem para spędziła cały dzień na zwiedzaniu Nowego Jorku i wcale przed nikim nie zamierzali się kryć.

Katie Holmes i Suri Cruise w stylizacjach rodem z lat 90!

Emilio Vitolo – kim jest partner Katie Holmes?

Emilio Vitolo jest szefem kuchni we włoskiej restauracji Emilio’s Ballato, którą lata temu założył jego ojciec. Dziś knajpa cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd i celebrytów, którzy są częstymi bywalcami w lokalu. Odwiedzają ją tacy goście jak Rihanna, Justin Bieber, Bradley Cooper czy Lenny Kravitz. W związku z tym Vitolo może się pochwalić wieloma znajomymi z wyższych sfer – np. w 2018 roku spędził Sylwestra w towarzystwie Joe Jonasa i Sophie Turner, ma z nimi wiele wspólnych fotek.

ZOBACZ TEŻ:

Katie Holmes w tej MINI wygląda obłędnie. Mężczyźni na ulicy nie mogli oderwać od niej wzroku

Bardzo chuda Katie Holmes w eleganckiej stylizacji na konferencji prasowej Global Citizen. Spójrzcie na jej kości policzkowe!

Katie Holmes i Emilio Vitolo na wspólnym wypadzie

Katie Holmes, Emilio Vitolo/fot. Backgrid USA / Forum

Katie Holmes i Emilio Vitolo na randce w Nowym Jorku

Katie Holmes, Emilio Vitolo/fot. Backgrid USA / Forum

Katie Holmes i Emilio Vitolo na randce

Katie Holmes i Emilio Vitolo na randce fot. Backgrid USA / Forum