Katie Holmes rok po zakończeniu burzliwego związku z Tomem Cruisem związała się z Jamiem Foxxem. Aktorka, zgodnie z umową podpisaną podczas rozwodu, przez pięć lat nie mogła mówić o swoim kolejnym związku. W końcu jednak świat dowiedział się, że Katie znalazła szczęście i spokój u boku nowego partnera. Związek Katie i Jamiego trwał 6 lat, a doniesienia o rozstaniu pary pojawiały się na kilka miesięcy przed oficjalnym potwierdzeniem ze strony aktorki.

Katie Holmes i Suri Cruise w stylizacjach rodem z lat 90!

Katie Holmes kwitnie przy nowym partnerze

Od kilku miesięcy aktorka jest w związku z nowym partnerem. Jej wybrankiem został szef kuchni, Emilio Vitolo. Wygląda na to, że związek kwitnie, a para bardzo często jest widywana na ulicach Nowego Jorku. Ostatnio Katie i Emilio udali się na spacer, podczas którego aktorka nie szczędziła czułości partnerowi. Na zdjęciach widać, że znów jest szczęśliwa.

Emilio Vitolo – kim jest partner Katie Holmes?

Emilio Vitolo jest szefem kuchni we włoskiej restauracji Emilio’s Ballato, którą lata temu założył jego ojciec. Dziś knajpa cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd i celebrytów, którzy są częstymi bywalcami w lokalu. Odwiedzają ją tacy goście jak Rihanna, Justin Bieber, Bradley Cooper czy Lenny Kravitz. W związku z tym Vitolo może się pochwalić wieloma znajomymi z wyższych sfer – np. w 2018 roku spędził Sylwestra w towarzystwie Joe Jonasa i Sophie Turner, ma z nimi wiele wspólnych fotek.

ZOBACZ TEŻ:

Katie Holmes przyłapana w metrze! Jest jak każdy z nas

Katie Holmes z córką w Nowym Jorku. Suri jest BARDZO podobna do ojca (ZDJĘCIA)

Katie Holmes kwitnie na spacerze z partnerem

Katie Holmes, Emilio Vitolo/fot. The Mega Agency/Forum

Katie Holmes w objęciach partnera

Katie Holmes, Emilio Vitolo/fot. The Mega Agency/Forum

Katie Holmes całuje ukochanego

Katie Holmes, Emilio Vitolo/fot. The Mega Agency/Forum