Katy Perry (36 l.) pod koniec sierpnia po raz pierwszy została mamą. Artystka wraz z narzeczonym Orlando Bloom (43 l.) powitała na świecie córkę Daisy Dove. Perry po porodzie w ekspresowym tempie wróciła do pracy. Po ciąży zdecydowała się również na poprawki w wyglądzie? Na najnowszych zdjęciach wygląda jak inna osoba.

Tak wygląda Katy Perry MIESIĄC po porodzie. Szuka nowego lokum (ZDJĘCIA)

Katy Perry  poprawiała urodę?

Katy Perry od kiedy została mamą pokazuje na Instagramie, jak wyglądają uroki macierzyństwa. Aktorka kilka dni po porodzie dodała fotki na swój profil, na których pokazała jak wygląda jej ciało. Gwiazda pod koniec ciąży mocno przytyła i spuchła, ale szybko wróciła do formy.

Tak Katy Perry wygląda w połogu. Pokazała ciało kilka dni po PORODZIE

Artystka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w złotej kreacji. Katy ma perfekcyjnie zrobiony makijaż i idealnie ułożone włosy. Jednak największą uwagę skupia jej twarz, która wygląda zupełnie inaczej.

Perry często pokazuje się bez makijażu i na co dzień stawia na wygodne stylizacje, jednak na najnowszych zdjęciach wygląda młodo a na twarzy nie widać ani jednej zmarszczki.

Fani zaczęli podejrzewać, że wokalistka zaczęła stosować wypełniacze i botoks. Jej czoło jest nieruchome nawet podczas śmiechu a usta wydaję się pełniejsze. Chirurg plastyczny gwiazd w jednym z wywiadów analizował zmianę wyglądu wokalistki od początku jej kariery. Stwierdził, że Katy Perry zmieniła kształt nosa i delikatnie wypełniła usta.

Katy jakiś czas temu zarzekała się, że ceni sobie naturalność i nie poprawia urody. Najnowsze fotki jednak przeczą temu co mówiła.

Katy Perry kilka miesięcy po ciąży.

Katy Perry kilka miesięcy po ciąży. Fot.Instagram:katyperry.

Poprawiała coś w wyglądzie?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taylor Swift wysłała uroczą niespodziankę dla córki Katy Perry

Katy Perry i Orlando Bloom powitali na świecie córeczkę: „Unosimy się z miłości”

Katy Perry pokazała WÓZEK dla córki. Dostała go od projektanta

Katy Perry po ciąży w sportowej stylizacji.

Katy Perry po ciąży w sportowej stylizacji, fot. Forum/Backgrid USA.

Katy Perry z pociążowym brzuchem wychodzi z kawiarni.

Katy Perry, fot. Forum/Backgrid USA.

Katy Perry w kwiecistej sukience.

Katy Perry w kwiecistej sukience, fot.Forum.